Αρχική  > Τοπικές Ενώσεις

Τοπικές Ενώσεις

Η δράση στη Β΄ ΕΣΚΑ

Football
628
Τα αποτελέσματα της 6ης αγωνιστικής

Β’ ΕΣΚΑ Ανδρών 1ος Ομιλος
6η αγωνιστική/Αποτελέσματα

Ιρις-ΦΕΑ 62-94
Πολυνίκης-Γαλάτσι 71-65
ΦΟΤ-ΓΑΟΚ 62-63
Παιανία-Εθν. Ελλ. 60-58
Θεμιστοκλής-Καρέας 74-67
ΓΣΚ-Αίολος 80-76
Αναγέννηση-ΑΕΚ Π. 67-76

 

Ιριδα Πετρούπ. 62
ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 94

Διαιτητές: Μαλανδρής, Καλογεράκης

Δεκάλεπτα: 8-26, 25-49, 46-73, 62-94.

ΙΡΙΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠ. (Κοντός, Μαντανίκας): Πουρνάρας 12 (1), Λυσανδρόπουλος 4, Μπίλης 7 (2), Βούρτσας 11 (2), Γονιδάκης 4, Θωμαδάκης 2, Τσατσάνης Π. 2, Καραδήμας 5 (1), Κιούκης 9 (1), Φανουργάκης 2, Καλλιμάνης 4.

ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ (Καρατζάς, Κουτσούκος): Αφαλίδης, Ρωμοσιός 20 (1), Μαστρογιάννης, Λουφόπουλος, Στεργιάκης 17, Τριχιάς 10 (1), Τσεκούρας, Δεληγιάννης 19 (3), Μπάτσος 3, Γιαννουλάκος 8, Καρβέλης 6, Καραλευθέρης 11.

 

Πολυνίκης Αγ. Βαρβ. 71
Γαλάτσι 65

Διαιτητές: Καραβίτης, Ραπτογιάννης

Δεκάλεπτα: 18-9, 37-32, 55-48, 71-65.

ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ (Στρατικόπουλος): Πατάτας 12 (2), Δημητρακούλης 3, Μόρφος, Τσοχονελίτζε 12 (1), Βερβίτας 8, Μένος, Κοντούλης 15, Δουρουντούς 15, Παπαδόπουλος, Βαμβακίδης 6 (2).

ΓΑΛΑΤΣΙ (Κουμαράς): Τσιούτσιας, Οικονομόπουλος 11, Μακρής 8, Γυφτοκώστας, Κορκοσούρας 5 (1), Παπαδόπουλος 6, Στράγκας, Παπαβλασόπουλος 11, Μπαλαμπάνης 22 (2), Μπινετόπουλος 2, Κανελλόπουλος.

 

ΦΟ Τούφας Χαλ. 62
Κουκ/νες 63

Διαιτητές: Γιακείμη, Γιαννακόπουλος

Δεκάλεπτα: 19-18, 36-31, 48-40, 62-63

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ ΧΑΛ. (Σπηλιωτόπουλος): Καράμπουλας, Κατσουλάρης 10, Κατσίκερος, Χαμηλός 3 (1), Καζαντζιάν 15 (5), Καλλινίδης 4, Χατζής, Ζερβολέας 2, Λυράκης, Βόσικας 14 (3), Πολίτης 4, Κουγιανός 10 (2).

ΚΟΥΚΟΥΒAOYΝΕΣ (Κουκλάκης, Μπαζιάνας): Λουΐζος, Χασαπόπουλος 3 (1), Τσιάπουλας 13 (2), Σιαπατόρης, Μαζιάνης 6, Σκουτέλης 10 (1), Παπαγγελάκης 4, Αγγελόπουλος 5 (1), Κονταρίνης, Τσενές 5 (1), Τσιόδρας, Καρακατσάνης 17 (1).

 

Παιανία Κτησιφ. 60
Εθνικ. Ελληνορ. 58

Διαιτητές: Παπαδόπουλος, Παπαζαχαρίας

Δεκάλεπτα: 20-22, 35-35, 49-45, 60-58.

ΠΑΙΑΝΙΑ ΚΤΗΣΙΦ. (Μπράμος): Μίχας 10, Δανατζής 3 (1), Μιμάνι 7 (1), Δουβλαντώνης 15 (1), Χύτας, Δεδούσης 12, Χύτας, Σκανδάλης 4, Αγγελής 2, Σιδέρης, Τσόκας 3, Τσίγκανος 4.

ΕΘΝ. ΕΛΛΗΝΟΡ. (Διδάχος): Κολαΐτης, Βιτζηλαίος 6, Βελέντζας 3 (1), Αγόρης 5 (1), Πολυχρονόπουλος 6, Σωρανίδης, Μπάρτζης 24 (4), Αναγνώστου 3, Γλυκόπουλος 8, Μπρατσιώτης 3.

 

Θεμιστοκλής Αιγ. 74
Καρέας 67

Διαιτητές: Τούσης, Σιαμίδης

Δεκάλεπτα: 15-19, 34-40, 58-52, 74-67.

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (Σφυρής, Παππάς): Δρακόπουλος 19 (1), Παπαπαναγιώτου, Λαρεντζάκης, Ρώης 22 (6), Τσατσάνης Δ. 11 (1),Κόκκαλης 4, Οικονόμου 2, Γαλάνης, Τασούλας 10, Σωτηρίου, Κουρής 3 (1), Καρτσούνης 3.

ΚΑΡΕΑΣ (Σούφλας, Πλούμης): Μανούρης 2, Κοκοτσάκης Α. 2, Μαμαλάκης, Κοκοτσάκης Σ. 8, Μακρής 19 (2), Χατζημωράκης, Κοκοτσάκης Γ., Τσολάκος Λ. 9, Τσολάκος Κ. 2, Περγαντής 13, Μπίκουλης, Παπαγιαννόπουλος 8, Δημητρίου 4.

 

Κηφισιά 80
Αίολος Ταύρος 76

Διαιτητές: Αναστασίου, Παυλόπουλος

Δεκάλεπτα: 20-28, 29-46, 55-58, 80-76.

ΚΗΦΙΣΙΑ (Μπιλάλης Ν., Γιαννακάκης): Τριποδάκης Π. 2, Μπαζίνης 5, Ζιώγας, Βογιατζόγλου, Λαμπρόπουλος 22 (4), Πολυδώρου 10 (2), Πολύζος 4, Τριποδάκης Φ. 21 (4), Παναγιώτου 4, Σελίτας 12, Μπιλάλης Κ., Τσολακόπουλος.

ΑΙΟΛΟΣ (Τσίρος): Σκούρος 8, Ραδίτσας 14, Μπιτζηλής, Μαμουνής 19 (4), Δάφνης, Καντιώτης 5, Παντελής 6 (2), Χουσεΐν 9 (1), Χίνης 3 (1), Θεοδώρου 6 (1), Κωστόπουλος, Κουντούρης 6.

 

Αναγέννηση Πετραλ. 67
ΑΕΚ Περιστ. 76

Διαιτητές: Λαζαρίδης, Ευαγγελίδης

Δεκάλεπτα: 20-25, 43-40, 53-61, 67-76.

ΑΝΑΓΕΝNΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛ. (Δρουμπούκης): Παρασκευόπουλος 5 (1), Χότζα 6 (1), Παυλίδης 14 (1), Διονυσόπουλος 8 (2), Μπορακάι 8, Μπράκας, Αλεφαντινός, Συριανός 26 (5), Βαζούρας, Ροκάς, Τσίτουρας, Τσουκαλάς.

ΑΕΚ Π. (Παπανδρέου, Τόπακας): Γκότσης 3 (1), Παλτόγλου 10 (2), Πάρνος 3 (1), Βιδάκης 11 (2), Δημητρόπουλος, Eυθυμιόπουλος, Πέττας 12, Κακολύρης 17 (3), Σιδέρης, Μιχαλόπουλος 1, Μητσόπουλος 2, Τζαγκαράκης 17.

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ ΑΒ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΔΙΑΦ ΒΑΘΜΟΙ ΣΤΟΥΣ
ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ
ΑΓΩΝΕΣ
ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟΥΣ
ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ
ΑΓΩΝΕΣ
 
ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. 12 6 6 0 0 0 464 339 125 0 0,000
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12 6 6 0 0 0 447 376 71 0 0,000
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 11 6 5 1 0 0 455 417 38 0 1,000
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 10 6 4 2 0 0 415 352 63 0 1,000
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 9 6 3 3 0 0 390 376 14 3 1,148
ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 9 6 3 3 0 0 398 406 -8 3 1,033
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 9 6 3 3 0 0 354 395 -41 3 0,826
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 8 6 2 4 0 0 335 380 -45 6 0,966
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 8 6 2 4 0 0 384 402 -18 5 1,044
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 8 6 2 4 0 0 340 420 -80 5 1,011
ΑΟ ΚΑΡΕΑ 8 6 2 4 0 0 403 383 20 3 1,185
ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 8 6 2 4 0 0 375 414 -39 3 0,864
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 8 6 2 4 0 0 403 439 -36 2 1,033
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 6 6 0 6 0 0 353 417 -64 0 1,000

 

Β’ ΕΣΚΑ Ανδρών 2ος Ομιλος
6η αγωνιστική/Αποτελέσματα

Κούρος Αναβ.-Αμιλλα Περιστ. 59-53
Πρωτέας Αθ.-Γλ. Νερά 60-62
Νήαρ Ηστ-Δάφνη 71-66
ΜΕΝ Ιλίου-Νικηφόρος Αγ. Βαρβ. 68-66
ΟΚΑ Μεσογ.-Αγ. Ανάργ. 63-59
Κρόνος Γέρ.-Φίλιππος Περιστ. 36-68
Κυψελιακός-Ολυμπιάδα Παπ. 70-74

 

Κούρος 59
Αμιλλα 53

Διαιτητές: Τεφτίκης, Τηγάνης

Δεκάλεπτα: 19-8, 31-29, 40-42, 59-53.

ΚΟΥΡΟΣ (Σίμος, Δάφνης): Τσόλας, Καπερώνης, Σπυρίδης 3, Κατσίκης 3 (1), Μπίρμπας 11, Αντωνίου, Γεωργαντάς 4, Παξινός 14, Κονδύλης 2, Ζεκάκος 6, Ψωμαδέρης 14 (2), Αμπλιανίτης 2.

ΑΜΙΛΛΑ (Μακρής): Μαρκομιχάλης 10 (2), Χύτας 10 (1), Βαμβακάρης 1, Βλασερός 6, Μήλης, Κούνας, Καμπίτης 3 (1), Τόλιος 13 (1), Παριανόπουλος 3 (1), Σπηλιώτης 1, Βοσκάκης, Αδράμης 6 (2).

 

Πρωτέας 60
Γλ. Νερά 62

Διαιτητές: Φασόλης, Τερζής

Δεκάλεπτα: 20-16, 35-29, 47-44, 60-62.

ΠΡΩΤΕΑΣ (Ζαφειράκης, Βασιλείου): Ανδριώτης 6 (2), Μέλλος 9 (1), Αναγνώστου Κ., Σιράγας 5 (1), Νταγιάννης, Γερασιμόπουλος 5 (1), Πάτσιος 6, Δράκος, Ντάφλος 7 (1), Αναγνώστου Η. 22, Ξένος, Τίκας.

ΓΛ. ΝΕΡΑ (Σκλαβούνος, Παπασιδέρης): Γάσπαρης 7 (1), Αγγελής, Σαρήμπαλης 5 (1), Γαϊτανάκης 7 (1), Κατσαμπέκης 7, Νταούντ 9 (1), Καρκανίδης, Σταφυλάς, Μεγαλοοικονόμου 3 (1), Καρακώστας, Σακελλαρίδης 9, Χανιώτης 15 (2).

 

Νήαρ Ηστ 71
Δάφνη 66

Διαιτητές: Θεονάς, Καλογριάς

Δεκάλεπτα: 16-13, 35-20, 51-39, 71-66.

ΝΗΑΡ ΗΣΤ (Καρνέσης, Τουρλής): Νικολόης 13, Χατζηκωστής 11 (1), Θειακούλης, Πανταζής 11 (1), Χατζηαναστασιάδης, Μάγκος 13 (1), Τσαντήλας 2, Σαρακασίδης 7 (1), Ζαλώνης 9, Αντωνιάδης 2, Αποστολίδης 3, Σκέντζος.

ΔΑΦΝΗ (Καραμπάς): Ολύμπιος, Καραγιάννης 2, Γεωργακόπουλος 25, Μπίλλης, Σαμαράς, Αργυρίδης 10, Πασσάς 17 (4), Γεωργόπουλος 4, Βαλές 3 (1), Γκόλιας 5 (1), Αποστολόπουλος.

 

ΜΕΝ Ιλίου 68
Νικηφόρος 66

Διαιτητές: Χριστοδουλάκης, Αναστασόπουλος

Δεκάλεπτα: 10-15, 29-32, 48-47, 68-66.

ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ (Γεωργαλάς, Κατσιώτης): Γραμμένος, Μουρτογιάννης, Αντωνόπουλος Α. Β. 7 (1), Καβούρης 12 (1), Καρυάτης 2, Φίλιος 5, Αντωνόπουλος Ι. Β. 8 (1), Τριαντογιάννης 4, Κώτσιας 5 (1), Τσερώνης 17, Μαντέλος, Παπαδάκης 8.

ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒ. (Γρυλλιωνάκης): Κρητικός 8 (1), Μιχαηλίδης 5 (1), Γεργεριτάκης 17 (2), Ευαγγελάτος 4, Οικονόμου 1, Παπαναγόπουλος 10 (3), Κούρτζας 3 (1), Βαρνάβας 2, Κάππης 4, Μπουρβάνης 11, Ράπτης , Τζιώτης 1.

 

ΟΚΑΜ 63
Αγ. Ανάργυροι 58

Διαιτητές: Αγγέλης, Ρεμουντάκης

Δεκάλεπτα: 17-16, 36-35, 52-45, 63-58

ΟΚΑΜ (Χασιώτης, Μελάς): Καλούδας 2, Λαγουδάκης, Γιαννάκης 3, Τσίρος 19 (3), Ατζαμόγλου, Πλέστης 2, Κεσκινίδης 8 (1), Παπαγιαννάκος 24 (1), Βλάχος 5 (1), Χατζής, Μπαλόπητος, Νάσσου, Mαργαρώνης.

ΑΓ. ΑΝΑΡΓ. (Σολωμός): Λαγός, Γκινούτσης 13 (1), Αθανασιάδης 2, Κουτσούμπας 7, Γούνης, Ζήκας 4, Αθανασάκης 10, Τουρλίδας, Σαμαράς, Αγγελογιαννάκης 12 (2), Μπαμπάκος, Παπαηλιού 10 (2).

 

Κρόνος Γ. 36
Φίλιππος 68

Διαιτητές: Ισιγώνης, Δημητρακόπουλος

Δεκάλεπτα: 10-18, 20-34, 27-52, 36-68

ΚΡΟΝΟΣ (Λιγνός): Γκίνης 2, Φραγκούλης, Χατζόπουλος, Πάσχος, Τσουκαλάς 3 (1), Δημητρόπουλος, Γιαννακόπουλος 2, Κόρμπος 3, Ευθυμίου 4, Μακρυδάκης 13 (1), Κώσταρης Δ. 1, Κώσταρης Β. 8.

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (Αντωνόπουλος, Τσίτος): Μπότσας 3, Βεντούρης, Λιαπούρης 7, Παπαδόπουλος 14 (1), Λότσιος 7 (1), Μητρόπουλος 7 (1), Φιλόπουλος, Ζέμπερης 3 (1), Κανελλόπουλος 5 (1), Ντάνας 14 (1), Παπαϊωάννου 3, Γεωργιάδης 5.

 

Κυψελιακός 70
Ολυμπιάδα Π. 74

Διαιτητές: Πλιάκας, Μαρτινάκος

Δεκάλεπτα: 20-20, 35-46, 51-58, 70-74.

ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ (Σγούρος, Αθανασόπουλος): Βουρδάνος, Κουτρούλης, Θάνος 19, Ράπτης 14 (3), Σιλιτζήρης 9, Καναβός 14, Χρόνης, Παναγόπουλος, Δήμας 2, Σπυρόπουλος 12, Μπεμπέτσος, Τσεκούρας.

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ (Σγουρίτσας, Μπεζεριάνος): Μπακόπουλος Δ. 16 (2), Μαντζούνης, Ρουμπέας 17 (1), Λημνιός, Ζαχόπουλος 9, Λούβαρης, Ανδρουλάκης 7, Βλάχος, Οικονόμου 9, Διόλατζης 4, Τηλιόπουλος 12, Μπακόπουλος Α.

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΘ ΑΓΩΝ Ν Η Μ ΑΒ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΔΙΑΦ ΒΑΘΜΟΙ ΣΤΟΥΣ
ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ
ΑΓΩΝΕΣ
ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟΥΣ
ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ
ΑΓΩΝΕΣ
 
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 12 6 6 0 0 0 388 320 68 0 1,000
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 11 6 5 1 0 0 388 336 52 0 0,000
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 11 6 5 1 0 0 399 313 86 0 0,000
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 10 6 4 2 0 0 391 392 -1 2 1,015
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 10 6 4 2 0 0 397 386 11 1 0,986
ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 9 6 3 3 0 0 367 350 17 2 1,086
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 9 6 3 3 0 0 368 356 12 1 0,921
ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 9 6 3 3 0 0 402 372 30 0 0,000
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 9 6 3 3 0 0 350 390 -40 0 0,000
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 8 6 2 4 0 0 358 361 -3 0 0,000
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 8 6 2 4 0 0 348 379 -31 0 0,000
ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 7 6 1 5 0 0 354 379 -25 0 0,000
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 7 6 1 5 0 0 373 411 -38 0 0,000
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 6 6 0 6 0 0 280 418 -138 0 1,000

διαβάστε επίσης

comments powered by Disqus

"Στο www.basketnet.gr είμαστε απλά... ερωτευμένοι με το μπάσκετ. Αγαπάμε την πορτοκαλί μπάλα. Λατρεύουμε τον ήχο της όταν σκάει στο παρκέ... Αυτό είναι το μπάσκετ! Έρωτας με την πρώτη... μπαλιά!"

Newsletter

Εγγραφείτε στο Newsletter του Basketnet.gr.

Back to Top