Αρχική  > Τοπικές Ενώσεις

Τοπικές Ενώσεις

Τα αποτελέσματα στη Β΄ ΕΣΚΑΝΑ

Football
163
Για την 19η αγωνιστική είχαμε  * Μόνη πρώτη η Ευρυάλη!

ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ –ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 80-70

Διαιτητές: Ραχιώτης , Ορφανός Εμμ

Δεκάλεπτα : 19-16 36-36, 61-52, 80-70

ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης Λαμπαδάριος):  Λιθόπουλος 18 , Κοτρώτσος, Φουντής 18(4), Ντώνη 12(3), Ιωαννίδης 13(1), Βαρλάς  7(1) ,Κόϊκας, Λάμπρου , Κουρομπίλας  4 , Ρεπάνης Γιανδήμας 8(2)

ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος, Γκίνης): Τόμπρος 2 , Κούμενος , Στεφάνου 10 , Φιλίππου 14(1), Μπουρβάνης 19, Ράπτης , Καρατζόγλου 25(4), Ζέρβας 

ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΤΑΤΑΥΛΑ 72-63
Διαιτητές : Γαρίνη Τζίμης 
Δεκάλεπτα : 20-20, 39-35, 53-48, 72-63 

ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ (Δρουμπούκης , Τηγάνης): Προσελέντης 12( 1),Καραίσκος 17 (1), Νικολούσιος 5(1), Μουστάκας 9(1) Χαραλαμπίδης 2, Σαμπλί 8, Μελισσάς, Παπάνογλου 17(1), Καρακατσάνης, Τόμπρος 2 , Ασημόπουλος

ΤΑΤΑΥΛΑ  (Σιταράς): Νικολόης 17, Παπαδόπουλος 11(1), Μαράντης, Χλέλος, Κουρης 15(1), Κουζινογλου, Αβανιδης 14(2), Μαρκόπουλος, Λαδουβας, Καβουρας 2, Σιταρας 2, Λύρας

ΑΟΝΑ –ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 75-49

Διαιτητές : Αναστασίου Τσουραπάς

Δεκάλεπτα : 18-15, 37-27, 57-37, 75-49

ΑΟΝΑ (Λαμπρόπουλος , Πέρρος) : Ζευγώλης 6(1) , Μαγγωνάκης 16(2) , ¨Αμερσον , Αγγλόπουλος , Μανίκας 11(1) , Θεοφανίδης 2, Βιντζηλαίος , Χατζηρόδος , Ραζής 5(1) , Πηλιούνης 20(1) , Ρετσινάς 11(1) , Αρνόκουρος 4

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης Τιτάκης):   Χαραλαμπίδης Μαρ.  9(1) , Τριανταφύλλου , Φοράτος 8(2) , Γιαννακής 3(1) Γουρνάς 9, Βουρνάς 2 , Κυριακού , Θεοδωρικάκος 14, Σταθάκος, Κοντοστέργιος , Παπαγιαννακόπουλος 4, Μαρής 

ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ –ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 63-54  (οι νικητές μόνοι πρώτοι πήραν και την διαφορά ) 

Διαιτητές: Θεονάς Πόντας

Δεκάλεπτα : 16-15, 33-33, 48-39, 63-54

ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Τασιόπουλος  Φωτεινός):  Σιγλέτος Κακαβάς Π. 9(1) Κόκκινος 22(1) , Ψυχογιός 8(2) , Παρασκευόπουλος 9(1),Δημητρίου, Κασπαριάν 5(1) ,Χαλκιάς ,Μαγγανάς 5 ,Κουβούσης Αλεξιάς,Τσίλαγας 3(1)

ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. (Γαζής Μάρδας) Κόγκας 5(1) Μαμουνής 3(1) Βλαχάκης 3(1) Κορκοσούρας 14(1), Αθανασούλας 4, Μοναχός , Ρέππας 7 , Μπόθος 10(1) Θωμάς , Τριανταφυλλίδης 8 

 

ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. –ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 67-63

Διαιτητές: Κάρδαρης Μαρτινάκος

Δεκάλεπτα : 14-23, 32-37, 45-52, 67-63

ΔΑΦΝΗ ΑΓ, ΔΗΜ. (Τάσος Ζάλιαρης) : Μανίκας 3Ζαχαρόπουλος 22(1) , Φλέγκας 9 Βασιλικός 7(1), Μαστρογιάννης 2, Ρουμάνι 13(1) Μπουντούρης 4, Φωτεινάκης 7(1) Παπαγεωργίου Φαρμάκης

ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Λουλουδάκης Βλουτής) Δελής 11(2) Κορωνιός 12(1) , Νικολάκης 4(1) , Παπαμιχαήλ 5(1) , Παπαδάκης 21, Ζέρβας , Παπαγιαννόπουλος , Χριστοδουλόπποουλος 8(2) Παπαθανάσης Λουκάτος 2

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 70-80

Δεκάλεπτα : 12-20, 21-35, 54-62, 70-80

Διαιτητές : Μαυρέλης Νικολοπούλου

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλιγκόπουλος): Ωνάσογλου Τζίτζης Συρίγος 11(2) , Βαρβατάκος 18(1) , Κοθράς 5. Μακαρατζής 8 , Μελάς 23(2) , Μπουλαντζάς 5(1) Μπινιάρης  

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.  ΔΗΜ. (Κάσσης Μαγγιώρος) Φωστέρης 22(2) Δούβος 12(2) , Αποστολάκης 3 , Γρηγοράκος 16 , ΑΔράμης 2, Λούκος 8(1) Ακρίβος 9(2) , Ζάβρας 8  Ρουσσάκος Κασσάνος 

ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ - ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. 70-54 

Διαιτητές Τσαχάκης Ναστούλης

Δεκάλεπτα 15-10, 29-21, 48-26, 70-54

ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ. (Καψιμάλης Παλτσόγλου) Τάγκαλος 2, Γιοβάς 9, Τζοβάρας 2, Μαυροειδάκος , Μαραγκόπουλος 19(1) Αλεξανδρόπουλος 2, Θεοχάρης 26 , Γουλανδρής , Κουτσολιάκος 8 Στεργίου 2, Χαριτωνίδης Λούγαρης

ΛΕΟΝΤΑΣ ΜΟΣΧ. (Ιμπραημάκης , Μαντζώρος):  Συριανός 12(2) Ιωάννου 11(2) , Αλεξίου , Καρασούλας 7(2) , Φελλάς , Νικολάου 3(1) Γκααφάρ 2 , Βασιλάκος , Βάτσης 7 Μαρκουίζος 7 , Κοντούζογλου 5(1) Κετέμα 

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΕΔΩ 


διαβάστε επίσης

comments powered by Disqus

"Στο www.basketnet.gr είμαστε απλά... ερωτευμένοι με το μπάσκετ. Αγαπάμε την πορτοκαλί μπάλα. Λατρεύουμε τον ήχο της όταν σκάει στο παρκέ... Αυτό είναι το μπάσκετ! Έρωτας με την πρώτη... μπαλιά!"

Newsletter

Εγγραφείτε στο Newsletter του Basketnet.gr.

Back to Top