Αρχική  >  Ελλάδα  > Β' + Γ'

Γ΄ Εθνική: 7η Αγωνιστική

Football
411
Όλα τα αποτελέσματα

Στις αναμετρήσεις για την 7η αγωνιστική της Γ Εθνικής είχαμε:

1ος Όμιλος

Καλαμάτα – Ν. Κηφισιά 68-60

Αχαγιά – Άρης Νικαίας 73-56

Ηλυσιακός – Ακράτα 81-63

Ληξούρι – Αιγάλεω 76-94

Μεγαρίδα – Λέοντας 101-67

Κεραυνός Αιγίου – Έσπερος ΑΟΠΑ 73-69

Ιωνικός ΝΦ – Πέρα 78-70 

Η βαθμολογία: Αιγάλεω 14, Ιωνικός ΝΦ, Μεγαρίδα, Αχαγιά 13, Ηλυσιακός 11, Ν. Κηφισιά, Ακράτα, Πέρα, Κεραυνός Αιγ. 10, Λέοντας, Εσπερος ΑΟΠΑ 9, Ληξούρι, Καλαμάτα 8, Αρης Νικ. 6

Η επόμενη αγωνιστική (9/12): Άρης Νικαίας – Καλαμάτα, Ακράτα – Αχαγιά, Αιγάλεω – Ηλυσιακός, Ληξούρι – Μεγαρίδα, Ν. Κηφισιά – Κεραυνός Αιγίου, Έσπερος ΑΟΠΑ – Ιωνικός ΝΦ, Πέρα – Λέοντας

Φύλλα αγώνα

Ιωνικός ΝΦ - Πέρα 78-70

Δεκάλεπτα: 18-18, 49-30, 71-53, 78-70

Διαιτητές: Τσάτης, Καρανικόλα Ελ.

Ιωνικός ΝΦ (Δεσποτάκης): Παπαπέτρος 7(1), Γρύλλης 6, Πέττας 31(1), Μουμπάρας 11(3), Σταθόπουλος, Μακρίδης 2, Κουλούρης 8(1), Κατσιάκος 13.

Πέρα (Γκαναβίας, Φέρτης): Βαρδάλος 5(1), Θεολογίτης 11(3), Παπάδης 2, Πατζαρόπουλος 2, Τσιρόπουλος 7, Τσολάκης 21(3), Χολέβας, Ντιφαντής 11, Πιτούλης 10, Σωτηράκης 1.

 

Ηλυσιακός - Ακράτα 81-63

Δεκάλεπτα: 18-17, 40-30, 59-43, 81-63

Διαιτητές: Μαραγκάκης, Σκανδαλάκης

Ηλυσιακός (Θωμόπουλος): Γραμματίκας 6(2), Κουρκουτσάκος 4, Φώτσης 20(2), Κοψιάς 6(1), Μαραγκουδάκης, Καραμπάς 26(3), Αντωνόπουλος 5(1), Μπουργάνος 10(2), Ζαραϊδώνης 2, Φουστέρης, Αγγελόπουλος, Προύντζος.

Ακράτα (Παπαδόπουλος): Γιόβας, Μαλής 2, Αμβράζης 10, Τσιακμάς 3, Ονάσογλου 21(3), Λάφης, Θανόπουλος 5(1), Γκιζογιάννης 15, Γκόβας 5, Βεσκούκης 1.

 

Μεγαρίδα - Λέοντας 101-65

Δεκάλεπτα: 26-15, 52-27, 78-49, 101-65

Διαιτητές: Μαρίγλη, Καραμπιτσάκος

Μεγαρίδα (Μάνταλος): Παπασπύρος, Κοντόπουλος 19(3), Σπυρόπουλος 17(1), Παλαιοχωρίτης 14(3), Ζακυνθινός 5(1), Μπαλάφας, Στεφάνου 2, Μπίμπας 3, Βούρτσης 8(2), Μαλούκος 8, Θέος 7, Σιδέρης 18.

Λέοντας (Κόλλιας): Μακρής 6(1), Ράπτης 4, Ποτήρης, Κούτουλας 9, Ντορμπάρης 14(2), Μπαλτζής 22(4), Χρήστου 1, Πασπαλάς 7, Κουρούπης 2.

 

Καλαμάτα - Κηφισιά 68-60

Δεκάλεπτα: 20-19, 40-35, 49-47, 68-60

Διαιτητές: Καμήτσος, Ασλανίδης

Καλαμάτα (Νώντας): Μιχόπουλος 5(1), Τζιλιάνος, Γκοντόπουλος 9(1), Πέζος 2, Μαθιόπουλος 9(1), Γιαννουκάκης 7, Μπάκας 13, Καλογερόπουλος 16, Κοντόπουλος, Κουτίβας, Γιαννακόπουλος 7

Κηφισιά (Κωλέτσης): Μοσχοβίτης 16(2), Μακρυγιάννης 5(1), Χατζηνικόλας 17(2), Σταθούλης 3, Πρέκας, Μανούσος 10(1), Σιούτης 7, Σκούταρης 2, Δούγλης.

 

Αχαγιά - Άρης Νικαίας 73-56

Δεκάλεπτα: 28-9, 47-33, 60-45, 73-56

Διαιτητές: Μαντήλας, Διαμαντής

Αχαγιά (Σαράντης): Αναστασόπουλος, Βουρνάς 7, Αζαρίας, Κωνσταντινόπουλος, Νικολάου 6, Ταρνάρης 1, Σέρμπος, Οικονομόπουλος 16(2), Κάλλης, Τσάμης 25(4), Δ. Λυμπέρης, Μακρής 18.

Αρης Νικαίας (Ζερβουλάκος): Κριτσωτάκης 3, Διαμαντής, Αλεξανδρόπουλος 8, Βασιλακάκης 2, Γούνης 2, Πορτελάνος, Κρητικός 15(1), Κόλλιας 5, Χατζόγλου 4, Χατζόβουλος, Σιδερής, Παπουτσής 17(2).

 

Κεραυνός Αιγίου - Έσπερος Πατρών 73-69

Δεκάλεπτα: 16-26, 43-50,61-64,73-69

Διαιτητές: Ουσταμπασίδης, Σκουλαρίκης

Κεραυνός Αιγίου (Λιόνας): Δημόπουλος, Ράπτης, Κουκουλομμάτης 6(2), Μπεκρής 9, Μούκας 13, Αγγελόπουλος 30(3), Λυμπερέας 12, Τζελέπης 3(1).

Εσπερος Πατρών (Δεράος): Σερέτης 1, Φραντζής 14(4), Βεργανελάκης 3, Ζαφείρης 14(2), Ροκανάς 9(1), Τόμπρος, Λ. Καλογιάννης, Δούρος 12(3), Βύρλας 9, Μπαρδάκας 7.

 

Ληξούρι - Αιγάλεω 76-94

Δεκάλεπτα: 20-23, 35-43, 54-70, 76-94

Διαιτητές: Λεκατσάς, Ασημακάκη

ΝΕΟ Ληξουρίου (Τζουγανάτος): Αντωνάτος 3(1), Σαρίκας, Ανδρικόπουλος 21, Συνοδινός 3(1), Μαρκαντωνάτος 2, Ιωακειμίδης 17(1), Μαρούλης 7, Τρυφωνόπουλος 8, Λαμπρόπουλος 9 (1), Αναστασάκης 6.

Αιγάλεω (Ζωντός): Φακοπουλίδης 5, Μπάρδας 10(2), Καράβολας 23(4), Κούρτης 6(2), Ντακούλιας 12, Αγγελόπουλος, Οικονόμου 7, Καλλινικίδης 10, Γκαγκαλούδης 20(2).

2ος Όμιλος

ΚΑΠ – Ερμής Σχηματαρίου 70-74

ΟΦΗ – Κορωπί 69-58

Ίκαρος Ν. Σμύρνης – ΕΦΑΟΖ 47-56

Αργοναύτης Τριγλίας – Μελίσσια 83-89 (κ.α. 70-70, α΄ παρ. 73-73)

ΒΑΟΛ - Λοκρός Αταλάντης (αναβλήθηκε)

Καλλιθέα Ρ. – Δειλινό 82-74 (κ.α. 59-59, α’ παρ. 69-69)

Άρης Θήβας – Εξω Παναγίτσα 91-88 (κ.α. 77-77)

Η βαθμολογία: ΟΦΗ 14, Μελίσσια 13, Αργοναύτης, ΕΦΑΟΖ 12, Λοκρός, Κορωπί, Ερμής Σχημ., ΚΑΠ, Ικαρος Ν. Σμ. 10, ΒΑΟΛ, Άρης Θήβας, Εξω Παναγίτσα, Καλλιθέα 9, Δειλινό 7.

Η επόμενη αγωνιστική (9/12): Κορωπί – ΚΑΠ, ΕΦΑΟΖ – ΟΦΗ, Μελίσσια – Ικαρος Ν. Σμύρνης, Αργοναύτης Τριγλίας – ΒΑΟΛ, Ερμής Σχηματαρίου – Καλλιθέα Ρόδου, Δειλινό – Αρης Θήβας, Εξω Παναγίτσα – Λοκρός Αταλάντης

Φύλλα αγώνα

Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας - Μελίσσια 83-89 (β’παρ.)

Δεκάλεπτα: 17-23, 37-32, 53-49, 70-70, 73-73 (α΄ παρ.), 83-89 (β΄ παρ.)

Διαιτητές: Πλιάκας, Νερομυλιώτης

Αργοναύτης Τριγλίας (Γιαννακόπουλος, Αβραμίδης): Καλογερόπουλος 17, Χωματάς, Τσίρος 8, Συγκούνας 14(1), Σιλιτζήρης 3, Τύρλας 19, Ζερβός 15(1), Κορομηλιάς, Σβαρνάς 3, Σταμέλος 4.

Μελίσσια (Δάγλας, Μπάρτζος): Στεργίου 8(1), Γεραμάνης 2, Οικονομόπουλος 7(1), Κοντός 2, Σωφρονάς 22(1), Ζήρος 14(3), Τρίχας, Καραχάλιος 7, Καραβανάς 20, Κυπαρίσης 8.

 

ΚΑΠ - Ερμής Σχηματαρίου 70-74

Δεκάλεπτα: 14-20, 35-42, 50-53, 70-74

Διαιτητές: Νάστος, Καταπρακάκης

ΚΑΠ (Κακαλιάς): Μόκκας 7(1), Βενιτουράκης 5(1), Χανιάς-Πανταζής, Βαφιάς 5(1), Χρονόπουλος 10, Τσαμπής 21(3), Μαυροειδάκος 10, Παπανίκος, Φασιανός 3(1), Καρυπίδης 9.

Ερμής Σχηματαρίου (Τσαούσης): Σπηλιόπουλος 2, Πανταζής 16(1), Γκρινιάρης 13, Μεϊντάνης, Κώνστας, Φλώτσιος, Μαράντος 11(1), Τσαπρούνης 13(1), Μαλισιόβας 3, Ετζιάκα 4, Γιανναλέτος 12(2).

 

Άρης Θήβας - ΑΕΕΠ Χαλκίδα BC 91-88 (παρ.)

Δεκάλεπτα: 17-15, 36-36, 48-53, 77-77, 91-88 (παρ.)

Διαιτητές: Κονταράτος, Τηγάνης

Άρης Θήβας (Ματσαγγούρας): Γεωργούτσος 22(1), Γκόλιας 9(2), Καδιγιαννόπουλος 4, Παναγιωτίδης 18(2), Καλεμντζάκης 16(2), Χαραλάμπης, Κουμπές 5(1), Δαχρεντζής 5(1), Ντέντα 12.

ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Πούλος, Μιχαήλ): Κουτσογιάννης 7(2), Σέττος 11(2), Θεοδωράκος 10(2), Ξιούρας 20(2), Μανταλβάνος 19, Μανιάτης, Γκιζογιάννης 18(1), Λούκας, Γεωργουσόπουλος 3.

 

ΟΦΗ - Κορωπί 69-58

Δεκάλεπτα: 17-8, 39-21, 57-43, 69-58

Διαιτητές: Μακρόπουλος, Μάρκου

ΟΦΗ (Ράλλης): Μητρόπαπας 2, Κριθινάκης 2, Τσερκιτζόγλου 20, Τσίλογλου, Καρλάφτης 5, Αγαπιάδης 10, Πάλλης 4, Πετράκης 12, Μαλλιαράκης, Αντωνόπουλος, Μπουμπάρης 6, Καραλής 8.

Κορωπί (Κακιούζης): Καμαράτος 6, Αγορής 7, Καραδολάμης 17, Φίλα 4, Μερκούρης 2, Κουτούφας 14, Χρονόπουλος 5, Σβορώνος 3.

 

Καλλιθέα - Δειλινό 82-74 (β΄ παρ.)

Δεκάλεπτα: 16-16, 35-29, 45-42, 59-59, 69-69 (α’ παρ.), 82-74 (β’ παρ.)

Διαιτητές: Ζιώγας, Μαρτινάκος

Καλλιθέα (Μπίλιας): Χατζηγεωργίου, Ματσαμάς, Τσακίρης 2, Παναγιωταράκος 7, Γυφτάκης 7(1), Μπιλλιάς 3, Παρδακάς 27(2), Σκορδάλης 10(2), Εκινέ 4, Κανύχης 22.

Δειλινό (Γωνιωτάκης): Γουμενάκης 17(2), Μπορμπίδης 5, Αντωνογιαννάκης 4, Γαϊτανάκης, Στέβοβιτς 14, Λέφης, 14(3) Γρύλλης 11(2), Εκίζογλου 2, Κυρίτσης 3(1), Σπηλιόπουλος 4.

 

Ίκαρος Νέας Σμύρνης - ΕΦΑΟ Ζωγράφου 47-56

Δεκάλεπτα: 11-17, 24-27, 29-40, 47-56

Διαιτητές: Μαγκουνής, Αγγελής

Ίκαρος Νέας Σμύρνης (Γιαννακόπουλος): Κολοβέρος, Σταμάτης 18(4), Γιαννακόδημος, Ανέστης 3, Μούκας 2, Μιχαλόπουλος 13, Διαμαντόπουλος 2, Ανντωνούσος 7(1), Μπάζιος 2.

ΕΦΑΟ Ζωγράφου (Ζήβας): Παλάντζας, Γκόντγουϊν 4, Πρόφκα, Ζαρμακούπης 17, Δρίβας, Παπαφωτίου, Σπανός 16(3), Κανελλόπουλος 4, Βαρνάβας 5(1), Οκεκουογιέν 6, Σαρλής 4, Δήμου.

3ος Όμιλος

ΑΟΚ Βέροιας - Ολυμπιακός Βόλου 68-68(κ.αγ.), 74-84

Καλαμπάκα - Ίκαροι Τρικάλων 68-53

ΓΑΣ Μελίκης - Πρωτέας Γρεβενών 73-64

ΑΓΣΙ - Τιτάνες Παλαμά 82-70

Δόξα Λευκάδας - Μαντουλίδης 89-57

Νικόπολη - Εύαθλος 75-92

Ρεπό: ΠΑΣ Γιάννινα

Η βαθμολογία: ΑΓΣΙ 12, Δόξα Λευκάδας, ΠΑΣ Γιάννινα, Πρωτέας Γρεβενών, Εύαθλος 11, Ολυμπιακός Β, ΓΑΣ Μελίκης, Μαντουλίδης 10, ΑΟΚ Βέροιας 9, Ικαροι, Καλαμπάκα, Τιτάνες 8, Νικόπολη 7.

Η επόμενη αγωνιστική (9/12): Ικαροι Τρικάλων - ΑΟΚ Βέροιας, Πρωτέας Γρεβενών- Καλαμπάκα, Τιτάνες Παλαμά-ΓΑΣ Μελίκης, Ολυμπιακός Βόλου - Δόξα Λευκάδας, Εύαθλος - ΠΑΣ Γιάννινα, Μαντουλίδης - Νικόπολη

Φύλλα αγώνα

ΑΓΣ Ιωαννίνων-Τιτάνες Παλαμά 82-70

Δεκάλεπτα: 20-17, 43-31, 56-45, 82-70

Διαιτητές: Κατωτικίδης, Παπανικολάου

AΓΣ Iωαννίνων (Τσουκανέλης): Καννης 16(1), Ζαμπέτης 10, Σαχπαχίδης 2, Μπαζάκας, Πουρνάρας 6, Xρυσής 15(2), Mάκης 9(2), Παπανικολάου 2, Θυμνιός 17, Φίλιος 1, Θώδης 4.

Τιτάνες Παλαμά (Ζαχαρέλης): Τσιρμπάς 2, Τσούμας 6, Χανέλι 9(1), Ζωιτσάκος 8, Γκογκίδης 16(1), Κατσαδούρος 11(2), ΚαραΪσκάκης 2, Μακρής 1, Γκαγκανάσιος 3, Αρχοντούλης 4, Καραδήμας 8.

 

ΑΟΚ Βέροιας-Ολυμπιακός Βόλου  74-84 (παρ.)

Δεκάλεπτα: 18-7, 29-33, 44-50, 68-68, 74-84 (παρ.)

Διαιτητές: Ηλιόπουλος, Τσαρδούλιας

ΑΟΚ Βέροιας (Ηλιάδης Τρομπούκης, Ουσουλτζόγλου 5(1), Καραθανάσης, Γκανάς 12(4), Βλάχος 21(2), Μαυρίδης 19(1), Καραδήσογλου, Κασαμπαλής 8, Ιωαννίδης, Χατζηλαμπρινός 9, Χαραλαμπίδης.

Ολυμπιακός Βόλου (Γκουγκουτούδης): Στύλας 9(1), Μπράμι, Ιλτσόγλου 23(3), Γκάτσιος, Μπόγδανος 17, Αγγελοκωστόπουλος, Μπουσκολίτης 13(3), Σκαμάγκας, Αναστασόπουλος 16(2), Χαρχαρής, Λουλούδης 8.

 

ΓΑΣ Μελίκη-Πρωτέας Γρεβενών 73-64

Δεκάλεπτα: 16-13, 34-32, 53-52, 73-64

Διαιτητές: Παζώλης-Γεωργούλης

ΓΑΣ Μελίκη (Ασλανίδης): Λιόλιος 12(1), Μαυρίδης Β. 22(3), Λέφας 8(1), Μαγαλιός, Καρατζάς, Πεϊμανίδης, Παπάζογλου, Σταυρουλάκης 19(4), Κοτζαμπάσης 8(2), Λαπατούρας 2, Καποδίστριας, Ρογγότης 2.

Πρωτέας Γρεβενών (Μουρουζίδης): Ταμπακάκος, Γρούδος 7, Μαλούτας 11(3), Μιχαηλίδης 4(1), Κλωνάρας 15, Τακίδης 6, Μπόζιαρης 2, Σιούμουρας, Μακρής 10(2), Μαλιούρας 9.

 

Δόξα Λευκάδας-Μαντουλίδης 89-57

Δεκάλεπτα: 28-18, 55-36, 75-52, 89-57

Διαιτητές: Καρακώστας, Κοντογιάννης

Δόξα Λευκάδας (Γιασσάρης): Νικολόπουλος 17(5), Αργυρός 3(1), Αναγνωστόπουλος 16(2), Τσιαβές 6, Βαγενάς 11, Γεωργάκης 12(3), Μακρόπουλος 6, Γερονάτσιος, Βλαχάκης, Τριχόπουλος 16(3), Ζαμπάκης 2, Κελάριου.

Μαντουλίδης(Νικολαῒδης Ι., Καραμανώλης): Νικολαϊδης 18(1), Μπέλλος 3(1), Γκαντίδης, Λαγός, Ρεφατλλάρι 2, Ψαθάς 2, Ντίαθ 6, Σίμογλου, Καλόγηρος 21, Φόρογλου 2, Κεραμάρης, Καναγκίνης.

 

ΑΟ Καλαμπάκα-Ικαροι Τρικάλων 68-53

Δεκάλεπτα: 18-9, 35-24, 52-31, 68-53

Διαιτητές: Παπαθανασίου, Σελεβός

ΑΟ Καλαμπάκα (Σδράκας): Γεπερίδης, Μασάδης 7, Μπαλωμένος, Ούτος,  Σπανός, Γαϊτανίδης 11(3), Παουλεάνου 7(2), Σούλκο 5(1), Τούλας 2, Γκάτζιας 19, Παπακώστας 13(1), Κιουρτζίδης 4.

Ικαροι Τρικάλων (Μητσιάδης): Κολοτσιος Α. 2, Μέξης, Βλάχος 7(1), Κολότσιος Β. 3(1), Αργύρης 7(2), Χατζής 5, Ντούρβας, Τζορμπατζάκης, Μούμογλου 8, Φούντας 21(2), Μπαρμπαρούσης, Στάνκοβιτς.

 

Νικόπολη Πρέβεζας-Εύαθλος Πολυκάστρου 75-92

Δεκάλεπτα: 22-35, 38-58, 62-78, 75-92

Διαιτητές: Τσιάπλης, Λύγος

Νικοπόλη Πρέβεζας (Παπίρης, Πολίτης): Μίχος Σ. 2, Κοντογιάννης 12, Σουλιώτης 2, Καραστάθης 1, Κακιούζης 7, Παπαμιχαήλ, Πανταζής 11, Βαβέτσης 9, Ρέμπης 1, Πελίγκος 30(5).

Εύαθλος Πολυκάστρου (Παπαδόπουλος Γ.): Παπαδόπουλος Σ. 16(4), Ημερίδης 30(4), Μαρκόπουλος, Αθανασίου 3(1), Γιαμπατζίδης 2, Γκαντίδης 15, Ζωιτσούδης, Τσελέκης 9, Σιδηρόπουλος 12(1), Κουτούλας 5(1).

4ος Όμιλος

ΜΕΝΤ - ΔΕΚΑ 92-86

Αστέρας Σίνδου – Ν. Μουδανιά 70-38

Πολύγυρος - Αίας Ευόσμου 86-69

ΒΑΟ – ΓΑΣ Κομοτηνή 54-63

Ζέφυρος - Απόλλων Καλαμαριάς 65-67 (κ.α. 60-60)

Ευκαρπία-Ασπίδα Ξάνθης 86-70

Λεύκιππος -Μακαμπή (διακοπή λόγω πτώσης τάσης)

Η βαθμολογία: Ευκαρπία, Πολύγυρος 13, ΜΕΝΤ, ΓΑΣ Κομοτηνή 12, Αίας Ευόσμου, ΔΕΚΑ, Ασπίδα Ξάνθης, Απόλλων Καλ. 11, ΒΑΟ 10, Ζέφυρος 9, Λεύκιππος, Αστέρας Σίνδου, Μακαμπή 8, Ν. Μουδανιά 7.

Η επόμενη αγωνιστική (9/12): Νέα Μουδανιά - ΜΕΝΤ, Αίας Ευόσμου - Αστέρας Σίνδου, ΓΑΣ Κομοτηνή - ΑΟ Πολυγύρου, ΒΑΟ-Ζέφυρος, ΔΕΚΑ - ΠΣ Ευκαρπίας, Μακαμπή - Απόλλων Καλαμαριάς, Ασπίδα Ξάνθης - Λεύκιππος Ξάνθης.

Φύλλα αγώνα

ΜΕΝΤ-ΔΕΚΑ  92-86

Δεκάλεπτα: 16-27, 42-43,67-63, 92-86

Διαιτητές: Αγραφιώτης Γρ., Δέλλας

ΜΕΝΤ (Κουγιουμτζίδης): Ζεϊμπέκης, Ντισλής 29 (6), Μιχαηλίδης 15 (2), Μητακίδης 2, Νικολούδης 19 (2), Παπαδόπουλος 14 (2), Κατσούλης 2, Χατζηλάμπρου, Ακσεχέρογλου 6, Καρανώτας 5, Μουταρέλος, Βελέντζας.

ΔΕΚΑ (Κυριαζής): Δημητριάδης 6, Βογιατζής 2, Βενετίδης, Τσιροπούλης Μ., Τσιροπούλης Ι., Θεογιάννης 5 (1), Ροϊδης 2, Κοϊμτζόγλου 13 (2), Παπασάβογλου 23 (2), Μπάκος 8, Κρίτσικας 4, Πρωτούλης 23 (2)

 

Ζέφυρος-Απόλλων Καλαμαριάς 65-67 (παρ.)

Δεκάλεπτα: 14-12, 32-24, 44-44, 60-60, 65-67 (παρ.)

Διαιτητές: Κουκουλεκίδης, Βασιλόπουλος

Ζέφυρος (Αλεξανδρίδης): Μυτιληναίος 4 (1), Καλπακτσίδης 2, Ματενίδης 10 (1), Γιαννάκης, Τσάμογλου, Καναράς 2, Τσιόγκας 28, Βούλγαρης 3 (1), Ζωγράφος, Τσιούντος 12 (1), Πάρος, Μάρκου 4 (1).

Απόλλων Καλαμαριάς (Τσεσμετζής): Κουκουλίδης 2, Αποστόλου, Μαχαιριανάκης 26 (1), Μύθιλλος 2, Τσιμπής 9 (2), Σαμαράς 4 (1), Αγραφιώτης 9 (1), Μόρας 9, Ακριτίδης 2, Αθαναηλίδης 4, Γουναρόπουλος.

 

Λεύκιππος Ξάνθης-Μακαμπή 30-28 (διεκόπη)

Δεκάλεπτα: 18-15, 30-28

Διαιτητές: Ελευθεριάδης, Λαδάς

Λεύκιππος Ξάνθης (Κοκκινόπουλος): Κουμπάνης 7,  Νταβουλτζόπουλος 7, Δώδος, Στεργίου, Κάλφας, Κυφωνίδης, Δάτσης, Παλάκης 2, Στασινόπουλος 4, Χρήστου 10(2).

Μακαμπή (Κοντός, Ξανθόπουλος): Παπαμαστοράκης, Χατζηκυριακίδης, Σκουφέζης 4, Σαμαράς 3(1), Πετράκης, Μπαδής 1, Σαββίδης 3, Αρούχ 9(1), Μυζίου 1, Αργυρίου 4.

 

Αστέρας Σίνδου-ΠΟ Νέων Μουδανιών 70-38

Δεκάλεπτα: 20-4, 28-20, 43-33, 70-38

Διαιτητές: Κολοκυθάς, Καντερές

Αστέρας Σίνδου (Μπαλογιάννης): Ταβλαριδης 3(1), Παπαπασχάλης 3, Ιωαννίδης 7, Πετρίδης 11 (1), Αντωνιάδης 6 (2), Καλαϊτζίδης, Ιατρίδης Ζήσης, Δημητριάδης 12, Μέλλιος, Τζιγκας 5 (1), Μυσιρλόγλου 13 (3), Ιατρίδης Α 10.

ΠΟ Νέων Μουδανιών (Παναγιωτόπουλος-Τσοπουριδης):Φιλοξενιδης 12, Δετσος 4, Σακοζης 6, Τσιγγελιδης 5 (1), Μουλικας, Κουτζουχας 3, Ευγενίου, Τσοπουρίδης 4, Ζάχαρης 8, Μπακρατσάς, Θαλασσινός, Ψαρράς.

 

ΠΣ Ευκαρπίας-Ασπίδα Ξάνθης 86-70

Δεκάλεπτα: 33-16, 56-36, 65-56, 86-70

Διαιτητές: Παπαγεωργίου, Εκιζόγλου

ΠΣ Ευκαρπίας (Νίκου): Χαρτόπουλος 6, Πρεδαρης 7 (1), Κιούρκας 12 (1),Τσολακίδης 3 (1), Τσαριτης 16, Χολέβας 13, Απιδόπουλος 2, Πλεξίδας 15, Παγωνίδης 2, Γκαβεζος Αντ.5, Γκαβεζος Άρ. Κοσμίδης 5 (1).

Ασπίδα Ξάνθης (Στεφανίδης): Ανθης, Παπαδάκης 17 (2), Αναστασιάδης 6 (2), Καραμανώλης 5 (1), Κουτσογιάννης 7 (1), Θεοδωρίδης, Μανδαλαάκης 21 (1), Τσέλος 6 (1), Κάσουρας 2, Μασμανίδης 6.

 

ΑΟ Πολυγύρου-Αίας Ευόσμου 86-69

Δεκάλεπτα: 21-13, 43-30, 68-47, 86-69

Διαιτητές: Παπαγερίδης, Καλέσης

ΑΟ Πολυγύρου (Τσολάκης): Πιπιλιάρης 16(1) ,Κουλαξής 7(1), Ρίζος, Μπάρδος, Αζίζης 21(2), Στυλιανίδης 8, Νικολόπουλος, Φωτακίδης, Νουκάρης25(4), Σπουργίτης, Λευκαδιτης 8.

Αίας Ευόσμου (Γυμνόπουλος, Κόρκας): Βαρδής 2, Σκέμπης 11(1), Λαζαρίδης 4(1), Γαϊτάνης 2, Ρόπουτης 22(6), Καρασίμος 11, Περιστεράκης 7(1), Νέσσης 8, Σαββίδης 2.


διαβάστε επίσης

comments powered by Disqus

"Στο www.basketnet.gr είμαστε απλά... ερωτευμένοι με το μπάσκετ. Αγαπάμε την πορτοκαλί μπάλα. Λατρεύουμε τον ήχο της όταν σκάει στο παρκέ... Αυτό είναι το μπάσκετ! Έρωτας με την πρώτη... μπαλιά!"

Newsletter

Εγγραφείτε στο Newsletter του Basketnet.gr.

Back to Top