Αρχική  >  Ελλάδα  > Β' + Γ'

Η δράση στη Γ΄ Εθνική

Football
4771
Το Αιγάλεω το ντέρμπι με Μεγαρίδα!

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Έσπερος Πατρών-Καλαμάτα 66-65

Κηφισιά-Αχαγιά 69-82

Άρης Νικαίας-Ηλυσιακός 77-83

Ακράτα-Ληξούρι 74-66

Αιγάλεω-Μεγαρίδα 97-89

Πέρα-Κεραυνός Αιγίου 57-50

Λέοντας-Ιωνικός ΝΦ 43-90

Η βαθμολογία: Αιγάλεω 12, Μεγαρίδα, Ιωνικός ΝΦ, Αχαγιά 11, Ηλυσιακός, Κηφισιά, Ακράτα, Πέρα 9, Κεραυνός Αιγ., Εσπερος Π., Λέοντας 8, Ληξούρι 7, Καλαμάτα 6, Αρης Νικαίας 5.

Η επόμενη αγωνιστική (2/12): Καλαμάτα-Κηφισιά, Αχαγιά-Άρης Νικαίας, Ηλυσιακός- Ακράτα, Ληξούρι- Αιγάλεω, Μεγάριδα- Λέοντας, Κεραυνός Αιγίου- Έσπερος Πατρών, Ιωνικός ΝΦ-Πέρα.

Φύλλα αγώνα

Αρης Νικαίας - Ηλυσιακός 77-83

Δεκάλεπτα: 18-16, 40-35, 58-60, 77-83

Διαιτητές: Τεφτίκης, Νερομυλιώτης

Αρης Νίκαιας (Ζερβουλάκος): Γαλίτης, Κριτσωτάκης 3(1), Διαμαντής 3(1), Αλεξανδρόπουλος 16(2), Βασιλακάκης, Γούνης, Πορτελάνος 7, Κρητικός 25(2), Κόλλιας 6, Χατζόγλου, Σιδερής, Παπουτσής 17(2).

Ηλυσιακός (Θωμόπουλος): Γραμματίκας 14(3), Κουρκουτσάκος, Φώτσης 20(1), Κοψιάς, Μαραγκουδάκης, Καραμπάς 12, Αντωνόπουλος 18(3), Μπουργάνος 11, Ζαραϊδώνης, Φουστέρης, Αγγελόπουλος 8, Προύντζος .

 

Κηφισιά - Αχαγιά 69-82

Δεκάλεπτα: 19-27, 37-48, 52-64, 69-82

Διαιτητές: Φάκαρος, Κώτσου

Κηφισιά (Κωλέτσης): Μοσχοβίτης 15(1), Χατζηνικόλας 19(1), Σταθούλης 12(2), Πρέκας 2, Σιούτης 4, Σκούταρης 12(3), Δούβλης 5(1).

Αχαγιά (Σαράντης): Βουρνάς 9(1), Νικολάου 8, Οικονομόπουλος 16(2), Κάλλης 6(2), Τσάμης 17(1), Δ. Λυμπέρης 12(3), Μακρής 14.

 

Ακράτα - Ληξούρι 74-66

Δεκάλεπτα: 19-12, 41-26, 55-45, 74-66

Διαιτητές: Ορφανός, Μελισσάρης

Ακράτα (Παπαδόπουλος): Μαλής, Σίνης 12(1), Τσιακμάς 2, Ονάσογλου 4, Λάφης 1, Γκιζογιάννης 20, Γκόβας 16(1), Βεσκούκης 19(3).

Ληξούρι (Τζουγανάτος): Σαρικάς 7, Ανδρικόπουλος 5(1), Λαμπρόπουλος 13, Συνοδινός 4(1), Ιωακείμίδης 10(1), Τρυφωνόπουλος 15, Αναστασάκης 12.

 

Αιγάλεω - Μεγαρίδα 97-89

Δεκάλεπτα: 29-16, 55-41, 71-66, 97-89

Διαιτητές: Κάρδαρης, Τσολάκος

Αιγάλεω (Ζωντός): Φακοπουλίδης 6, Καράβολας 25(3), Ντακούλιας 15, Γκαγκαλούδης 18(2), Αγγελόπουλος 21(3), Καλλινικίδης 12(1), Μπάρδας, Κυριακόπουλος.

Μεγαρίδα (Μάνταλος): Πέτρουλας 2, Κοντόπουλος 4, Σπυρόπουλος 13(2), Παλαιοχωρίτης 19(5), Ζακυνθινός 19(1), Μπαλάφας 15(4), Αβραμίδης 1, Μαλούκοας 5, Θέος 7, Σίδερης 4.

 

Πέρα - Κεραυνός Αιγίου 57-50

Δεκάλεπτα: 14-12, 32-25, 44-40, 57-50

Διαιτητές: Χατζημάρκος, Αλ. Καρανικόλα

Πέρα (Γκαναβίας): Βαρδάλος 9(1), Θεολογίτης 7(1), Παπάδης, Αναστασιάδης, Τσιρόπουλος 7(1), Τσολάκης 14(1), Χολέβας, Υφαντής 3, Ανδρικόπουλος 2, Γκόιτσης 1, Σωτηράκης 6.

Κεραυνός Αιγίου (Λιόνας): Μούκας 9, Δημόπουλος, Κουκουλομάτης 2, Ράπτης, Μπεκρής 9(1), Αγγελόπουλος 19(1), Λυμπερέας 2, Τζελέπης 9(3).

 

Έσπερος Πατρών - Καλαμάτα 66-65

Δεκάλεπτα: 23-16, 41-35, 55-51, 66-65

Διαιτητές: Τσαχάκης, Ηλ. Χρηστίδης

Έσπερος Πατρών (Δεράος): Γιαλελής, Φραντζής 20(4), Βεργανελάκης 2, Ζαφείρης 17(2), Ροκανάς 8(2), Λ. Καλογιάννης, Τόμπρος, Κατσαβόπουλος 2, Δούρος 5, Μπαρδάκας 6, Βύρλας 6.

Καλαμάτα (Νώντας): Μιχόπουλος, Γκοντόπουλος 5, Πέζος, Σιδέρης, Μαθιόπουλος 4(1), Γιαννουκάκης 18(2), Καλογερόπουλος 14, Μπάκας 14, Κουτίβας 3, Γιαννακόπουλος 7(1).

 

Λέοντας - Ιωνικός ΝΦ 43-90

Δεκάλεπτα: 8-33, 21-48, 30-74, 43-90

Διαιτητές: Λογοθέτης, Μαρινάκης

Ιωνικός ΝΦ (Δεσποτάκης, Ζαφειρόπουλος): Παπανδρέου, Άρχος 2, Παπαπέτρος, Γρύλλης 13 (3), Κουμουνδούρος 8, Πέττας 14(1), Μουμπάρακ 23(3), Σταθόπουλος 9(3), Κουλούρης 2, Κατιάκος 9, Χριστόδουλος, Μαλτέζος 10.

 

2Ος ΟΜΙΛΟΣ

Δειλινό-ΚΑΠ 78-83

Ερμής Σχηματαρίου- ΟΦΗ 75-82

Κορωπί- Ικαρος Νέας Σμύρνης 80-79

ΕΦΑΟΖ- Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας 72-84

Μελίσσια- ΒΑΟΛ Χίου 66-61

Εξω Παναγίτσα -Καλλιθέα 61-60

Λοκρός Αταλάντης-Αρης Θήβας 78-61

Η βαθμολογία: ΟΦΗ 12, Αργοναύτης, Μελίσσια 11, Λοκρός, ΕΦΑΟΖ 10, ΚΑΠ, ΒΑΟΛ Χίου, Κορωπί, Ικαρος Ν. Σμύρνης 9, Εξω Παναγίτσα, Ερμής Σχηματαρίου 8, Αρης Θήβας, Καλλιθέα Ρ. 7, Δειλινό 6.

Η επόμενη αγωνιστική (2/12): ΚΑΠ – Ερμής Σχηματαρίου, ΟΦΗ – Κορωπί, Ικαρος Ν. Σμύρνης – ΕΦΑΟΖ, Αργοναύτης Τριγλίας – ΕΦΑΟΖ, ΒΑΟΛ- Λοκρός Αταλάντης, Καλλιθέα Ρόδου – Δειλινό, Αρης Θήβας – Εξω Παναγίτσα.

Φύλλα αγώνα

Δειλινό - ΚΑΠ 78-83

Δεκάλεπτα: 14-18, 30-44, 47-62, 78-83

Διαιτητές: Κοτσίρης, Τσακιράκη

Δειλινό (Γωνιωτάκης): Γουμενάκης 16(2), Μπορμπίδης 10(1), Αντωνογιαννάκης, Γαϊτανάκης, Στέβοβιτς 12(2), Λεφής 6, Γρύλλης 17(4), Εκίζογλου, Κυρίτση, Σπηλιόπουλος 2, Χασάπης 15(1).

ΚΑΠ (Κακαλιάς): Μόκκας 3, Βενιτουράκης 11(3), Τσαμπής 20(1), Βαφιάς 4(1), Χρονόπουλος 13(1), Μαυροειδάκος 16, Παπανίκος 2, Τσιριμπάσης, Φασιανός 4, Καρυπίδης 9.

 

ΑΕΕΠ Χαλκίδα BC - Καλλιθέα 61-60

Δεκάλεπτα: 20-23, 35-33, 48-46, 61-60

Διαιτητές: Ουσταμπασίδης, Χριστοδουλάκης

ΑΕΕΠ Χαλκίδα BC (Δεμέναγας-Μιχαήλ): Κουτσογιάννης, Σέττος 16(2), Θεοδωράκος, Ξιούρας 6, Μανταλβάνος 5, Μανιάτης 8(1), Γκιζογιάννης 22(3), Λούκας, Γεωργουσόπουλος 4.

Καλλιθέα (Μπίλιας): Ματσαμάς 8(1), Τσακίρης, Παναγιωταράκος, Γυφτάκης 3(1), Μπίλλιας, Παρδακάς 22(1), Χατζηδηνητρίου, Μήτσης 1, Σκορδάλης 7(1), Εκινέ 5, Κανύχης 14(1).

 

Λοκρός Αταλάντης - Άρης Θήβας 78-61

Δεκάλεπτα: 22-11, 41-30, 65-52, 78-61

Διαιτητές: Ζιώγας, Αντωνιάδης

Λοκρός Αταλάντης (Ζαρονικόλας): Πρεφαντής, Γεωργίου, Φωτητζόγλου 13(3), Κετέμα, Κεχρής 6(1), Πάσσας 4, Παπαηλίου 2, Καλογερόπουλος 6, Μάτος Αν. 21(2), Μάτος Αγγ. 19(3), Δουρούκης 3(1), Ψάλτου 4.

Αρης Θήβας (Ματσαγγούρας): Γεωργούτσος, Μελετίου, Ματσαγγούρας, Γκόλιας 7(1), Καδιγιαννόποπυλος 11(1), Παναγιωτίδης 4, Καλεμντζάκης 12, Χαραλάμπης, Κουμπές 11(1), Δαχρεντζής 7, Ντέντα 9.

 

Μελίσσια - ΒΑΟΛ Χίου 66-61

Δεκάλεπτα: 23-22, 39-37, 48-47, 66-61

Διαιτητές: Κουτσοδήμος, Μπανασάκης

Μελίσσια (Δάγλας): Κυπαρίσης, Στεργίου 2, Οικονομόπουλος 21(2), Λέπουρης, Σψφρονάς 11(2), Ηλιόπουλος, Ζήρος 7(1), Πολιτόπουλος, Τρίχας 2, Καραχάλιος 15, Καραβανάς 6.

ΒΑΟΛ Χίου (Βούλικας): Σαμιώτης 11, Κουτσαντωνάκης, Ανδρουλάκης, Σουλίκας 15(1), Κουϊμτζής 4, Αγγελίδης 6, Καραφαντής, Τσουρής 12, Ορφανόπουλος, Τροβάς 10(2), Σουλινάρης, Κωνσταντινάκος 3(1).

 

Κορωπί - Ίκαρος Ν. Σμύρνης 80-79

Δεκάλεπτα: 20-17, 44-39, 64-60, 80-79

Διαιτητές: Χρηστίδης Π., Καλογριάς

Κορωπί (Κακιούζης): Kαμαρινός 13(1), Tζακισβίλι 2, Αγόρης 17(3), Kαραδολάμης 17, Σβορώνος 6, Μερκούρης 1, Παπαδημητρίου 5(1), Κουτούφας 19(1), Χρονόπουλος, Φίλας, Αγγελόπουλος, Καραχάλιας.

Ικαρος Νέας Σμύρνης (Γιαννακόπουλος): Χόρτσας, Σταμάτης 18(4), Ανέστης 15(1), Γιαννακοδήμος 5, Μοσώρας 6(2), Μούκας 3(1), Μιχαλόπουλος 8, Διαμαντόπουλος 11, Αντωνούσος 7, Μπάζιος 6.

 

Ερμής Σχηματαρίου - ΟΦΗ 75-82

Δεκάλεπτα:  20-23, 37-44, 59-62, 75-82

Διαιτητές: Σιδέρης, Δελαγραμμάτικας

Ερμής Σχηματαρίου (Τσαούσης): Σπηλιόπουλος, Πανταζής 8, Κουτής, Γκρινιάρης 13, Μεϊντάνης, Κώνστας, Φλώτσιος 3, Μαράντος 13(1), Ετζιάκα 9(1), Τσαπρούνης 20(1), Γιανναλέτσος 9.

ΟΦΗ (Ράλλης): Μητρόπαπας 4, Κριθινάκης 8, Πετράκης 23(6), Τσερκιτσόγλου 16(4),Τσιλόγλου, Καρλάφτης, Αγαπιάδης 13(1), Καμπάκος, Αντωνόπουλος 2, Πάλλης 12, Μπούμπαρης.

ΕΦΑΟ Ζωγράφου - Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας 72-84 

Δεκάλεπτα: 20-20, 37-40, 54-56, 72-84

Διαιτητές: Λύρας, Τηγάνης

ΕΦΑΟ Ζωγράφου (Ζήβας, Αποστολόπουλος): Παλλαντζάς 5(1), Γκόντγουιν 5(1), Ζαρμακούπης 17, Δρίβας 12(3), Παπαφωτίου, Σπανός 27(5), Κανελλόπουλος 3, Βαρνάβας 3(1), Δήμου. 

Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας (Γιαννακόπουλος): Καλογερόπουλος 16(3), Χωματάς 11, Τσίρος 7(1), Σιγκούνας 15(4), Σιλιτζίρης 15(1), Τύρλας 10, Ζερβός 6, Σταμέλος 1, Κορομηλιάς,Γαλιατσάτος, Μητσάκης, Σβαρνάς 4.

 

3Ος ΟΜΙΛΟΣ

Μαντουλίδης-ΑΟΚ Βέροιας 63-67

Ολυμπιακός Βόλου-Καλαμπάκα 74-67

Ικαροι Τρικάλων-Μελίκη 77-66

Πρωτέας Γρεβενών-ΑΓΣ Ιωαννίνων 76-66

Εύαθλος-Δόξα Λευκάδας 74-73

ΠΑΣ Γιάννινα-Νικόπολη Πρεβέζας 87-38

Ρεπό: Τιτάνες Παλαμά

Η βαθμολογία: ΠΑΣ Γιάννινα 11, Πρωτέας Γρ., ΑΓΣΙ 10, Δόξα Λευκάδας, Μαντουλίδης, Ευάθλος 9, ΑΟΚ Βέροιας, Ολυμπιακός Β., Μελίκη 8, Τιτάνες Παλαμά, Ικαροι Τρ. 7, Καλαμπάκα, Νικόπολη 6.

Η επόμενη αγωνιστική (2/12): Ικαροι Τρικάλων-ΑΟΚ Βέροιας, Πρωτέας Γρεβενών-Καλαμπάκα, Τιτάνες Παλαμά-Μελίκη, Ολυμπιακός Βόλου-Δόξα Λευκάδας, Μαντουλίδης-Νικόπολη Πρεβέζης, Εύαθλος-ΠΑΣ Γιάννινα, Ρεπό: ΑΓΣ Ιωαννίνων.

Φύλλα αγώνα

Ικαροι Τρικάλων-ΓΑΣ Μελίκη 77-66

Δεκάλεπτα: 16-12, 35-34, 63-51, 77-66

Διαιτητές: Παπανικολάου, Λυγούρας

Ικαροι Τρικάλων (Μητσιάδης): Κολότσιος Α. 9(1), Βλάχος 7(1), Κολότσιος Β., Αργύρης 5(1), Χατζής 8, Ντούρβας 2, Τζορμπατζάκης, Μούμογλου 12, Φούντας 32(4), Μπαρμπαρούσης, Στάνκοβιτς 2.

ΓΑΣ Μελίκη (Ασλανίδης): Λιόλιος 13(1), Μαυρίδης Β. 18(1), Κυριακού, Λέφας 5, Μαγαλιός, Καρατζάς, Πεϊμανίδης, Σταυρουλάκης 16(4), Κοτζαμπάσης 8(2), Λαπατούρας 4, Καποδίστριας, Ρογγότης 2.

 

Μαντουλίδης-ΑΟΚ Βέροιας 63-67

Δεκάλεπτα: 21-21, 31-36, 45-55, 63-67

Διαιτητές: Καλέσης, Λαδάς

Μαντουλίδης(Νικολαῒδης Ι., Καραμανώλης): Νικολαϊδης 26(4), Μπέλλος, Ρεφατλλάρι 12(4), Γκαντίδης, Λάγος 5(1), Ντίαθ 2, Ψαθάς, Καλόγηρος 10, Φόρογλου 8(2), Μαλανδρής, Κεραμάρης, Καναγκίνης.

ΑΟΚ Βέροιας (Ηλιάδης): Τρομπούκης, Ουσουλτζόγλου 1, Στοῒτσης, Γκάνας 7(2), Βλάχος 19, Μαυρίδης 21(1), Καραδήσογλου 1, Κασαμπαλής 14, Ιωαννίδης, Καραθανάσης, Χατζηλαμπρινός 4, Χαραλαμπίδης.

 

Ολυμπιακός Βόλου-ΑΟ Καλαμπάκα 74-67

Δεκάλεπτα: 27-28, 47-38, 65-56, 74-67

Διαιτητές: Γιαννούλης Αν., Νέδογλου

Ολυμπιακός Βόλου (Γκουγκουτούδης): Στύλας 5(1), Δαβάνης, Γκόγκας, Ιλτσόγλου 19(2), Κυριακόπουλος 4, Μπόγδανος 23(1), Αγγελοκωστόπουλος, Μπουσκολίτης 2, Σκαμάγκας 4(1), Αναστασόπουλος 13(1), Χαρχαρής, Λουλούδης 4.

ΑΟ Καλαμπάκα (Σδράκας): Μασάδης 9, Μπαλωμένος, Ούτος,  Σπανός, Γαϊτανίδης 20(4), Παουλεάνου 10(2), Σούλκο, Γεπερίδης, Γκάτζιας 15(1), Παπακώστας 11(2), Κιουρτζίδης 2, Τούλας.

 

Πρωτέας Γρεβενών-ΑΓΣ Ιωαννίνων 76-66

Δεκάλεπτα: 14-15, 38-30, 59-50, 76-66

Διαιτητές: Κοντογιάννης, Μπούγλος

Πρωτέας Γρεβενών (Μουρουζίδης): Ταμπακάκος, Γρούδος 17(3), Μαλούτας 11(2), Μιχαηλίδης 8(2), Κλωνάρας 12(2), Κολοβός, Συλλάκος, Τακίδης 1, Μπόζιαρης 5, Σιούμπουρας, Μακρής 22(2), Μαλιούρας.

AΓΣ Iωαννίνων (Τσουκανέλης): Καννής, Ζαμπέτης 12(2), Σαχπαχίδης 2, Μπαζάκας, Αντωνίου, Πουρνάρας 9, Xρυσής 25(1), Mάκης, Παπανικολάου, Θυμνιός 18, Φίλιος, Θώδης.

 

ΠΑΣ Γιάννινα-Νικόπολη Πρέβεζας 87-38

Δεκάλεπτα: 26-3, 50-13, 74-29, 87-38

Διαιτητές: Σαρακενίδης, Χατζημπαλίδης

ΠAΣ Γιάννινα (Κωστόπουλος): Γεωργίου 17, Πανάρας 15(4), Tσίρμπας 2,  Kαραγκιολίδης 8, Mάντζιος Π. 9, Mάντζιος Δ. 6, Πάτρας 8, Πανταζής 4(1), Πιστιόλης 18, Γιωτάκης.

Νικοπόλη Πρέβεζας (Παπίρης, Πολίτης): Μίχος Σ. 4, Κοντογιάννης 6, Σουλιώτης, Καραστάθης 10(1), Παπαχρήστος, Κακιούζης 4, Παπαμιχαήλ, Δούβλης, Βαβέτσης 2, Πελίγκος 12(1), Πανταζής.

 

Εύαθλος Πολυκάστρου-Δόξα Λευκάδας 74-73

Δεκάλεπτα: 29-15, 46-41, 62-59, 74-73

Διαιτητές: Φούντζηλας, Αναστασιάδης

Εύαθλος Πολυκάστρου (Παπαδόπουλος Γ.): Παπαδόπουλος Σ. 20(6), Ημερίδης 24(3), Αθανασίου 5(1), Γιαμπατζίδης, Γκαντίδης 14(3), Τσελέκης 2, Σιδηρόπουλος 4, Κουτούλας 5(1).

Δόξα Λευκάδας (Γιασσάρης): Νικολόπουλος 13(3), Αργυρός 3, Αναγνωστόπουλος 14, Τσιαβές 10(1), Βαγενάς 13(2), Μακρόπουλος, Τριχόπουλος 18(4), Ζαμπάκης 2.

 

4Ος ΟΜΙΛΟΣ

Ασπίδα Ξάνθης- ΜΕΝΤ 101-94 (86-86 κ.αγ.)

ΔΕΚΑ-Αστέρας Σίνδου 67-51

Νέα Μουδανιά- Πολύγυρος 56-75

Αίας Ευόσμου- ΒΑΟ 72-60

ΓΑΣ Κομοτηνής- Ζέφυρος 76-58

Μακαμπή- Ευκαρπία 61-89

Απόλλων Καλαμαριάς-Λεύκιππος Ξάνθης 68-80

Η βαθμολογία: Πολύγυρος, Ευκαρπία 11, Αίας Ευόσμου, ΓΑΣ Κομοτηνή, ΜΕΝΤ, ΔΕΚΑ, Ασπίδα Ξάνθης 10, ΒΑΟ, Απόλλων Καλ. 9, Μακαμπή, Λεύκιππος Ξ., Ζέφυρος 8, Αστέρας Σίνδου, Ν. Μουδανιά 6.

Η επόμενη αγωνιστική (2/12): ΜΕΝΤ-ΔΕΚΑ, Αστέρας Σίνδου-Νέα Μουδανιά, Πολύγυρος-Αίας Ευόσμου, ΒΑΟ-ΓΑΣ Κομοτηνής, Ζέφυρος-Απόλλων Καλαμαριάς, Ευκαρπία-Ασπίδα Ξάνθης, Λεύκιππος Ξάνθης-Μακαμπή.

Φύλλα αγώνα

ΓΑΣ Κομοτηνή-Ζέφυρος 76-58

Δεκάλεπτα: 21-14, 36-25, 54-46, 76-58

Διαιτητές: Ντόγκας, Χατζηχαρίσης

ΓΑΣ Κομοτηνή (Λεμονίδης ): Ιορδάνογλου 14 (2), Καρκατσελης 1, Ζολώτας 5 (1), Αθανασίου, Λεχουδης 6 Χαλίλ 8, Λεμονιδης, Κουτσοβασιλης 5 (1), Μαγουλάς 8, Μαστροδημητρης 2, Παλάσκας 25 (6), Μπορμπιδης 2.

Ζέφυρος (Αλεξανδρίδης): Μυτιληναίος, Καλπακτσιδης 7, Φωτιάδης, Ματενιδης 5 (1), Μάρκου 2, Τσαμογλου , Καναράς 3 (1), Βούλγαρης 6, Τσιογκας 12, Πάρις 9 (1), Ζωγράφος, Τσιουντος 14 (3).

 

Ασπίδα Ξάνθης-ΜΕΝΤ 101-94 (86-86 κ.α.)

Δεκάλεπτα: 25-20, 49-48, 65-75, 86-86(κ.α.), 101-94

Διαιτητές: Δημάδης, Εκιζόγλου

Ασπίδα Ξάνθης (Στεφανίδης, Καζαρτζίδης): Ανθής, Παπαδάκης 11 (1), Παπαδόπουλος, Αναστασιάδης, Καραμανώλης 13 (3), Θεοδωρίδης 5 (1), Κουτσογιάννης 25 (1), Μανδαλάκης 30 (3), Τσέλος 2, Κάσουρας 15, Μασμανίδης.

ΜΕΝΤ (Καραμουσαλίδης): Ζεϊμπέκης, Ντισλής 15 (1), Μιχαηλίδης 19 (1), Νικολούδης 40 (8), Παπαδόπουλος 12, Κατσούλης 1, Χατζηλάμπρου, Καρανώτας 7 (1), Μητακίδης.

 

Μακαμπή-ΠΣ Ευκαρπίας  61-89

Δεκάλεπτα: 15-26, 31-49, 49-68, 61-89

Διαιτητές: Σιταρίδης, Τζιοπάνος Γ.

Μακαμπή (Κοντός): Αργυρίου 9, Παπαμαστοράκης 4, Σκουφέζης 7 (1), Σαμαράς 8 (2) , Πετράκης 23 (5), Μπάδης 2, Σαββίδης 3, Αρούχ 5.

ΠΣ Ευκαρπίας (Νίκου): Χαρτόπουλος 6, Πρεδάρης 5 (1), Κιούρκας 14 (2), Τσολακίδης 3 (1), Γκαβέζος Αρ. 4, Βαρίτης 5 (1), Χολέβας 17 (1), Απιδόπουλος 9, Πλεξίδας 16 (2), Γκαβέζος Αν. 9 (2), Κοσμίδης 1, Παγωνίδης.

 

Απόλλων Καλαμαριάς-Λεύκιπος Ξάνθης 68-80

Δεκάλεπτα: 20-27, 45-45, 59-64, 68-80

Διαιτητές: Γεωργούλης, Γκέκας

Απόλλων Καλαμαριάς (Τσεσμετζής): Κουκουλίδης 3 (1), Αποστόλου 14 (4), Μαχαιριανάκης 4, Μύθιλλος 7 (1), Τσιμπής, Σαμαράς 3 (1), Αγραφιώτης 21 (2), Μόρας, Ακριτίδης 4, Αθαναηλίδης 5, Γουναρόπουλος 7

Λεύκιπος Ξάνθης (Κοκκινόπουλος): Κουμπάνης 2, Νταβουλτζόπουλος 17, Δώδος 5, Στεργίου 1, Κυφωνίδης 3, Δάτσης 2, Χατζηαντωνίου, Παλάκης 13 (1), Στασινόπουλος 13, Κάλφας, Χρήστου 24 (4).

 

Αίας Ευόσμου-ΒΑΟ 72-60

Δεκάλεπτα: 14-20, 35-30, 48-43, 72-60

Διαιτητές: Αγραφιώτης Ι., Αγραφιώτης Γρ.

Αίας Ευόσμου (Γυμνόπουλος, Κόρκας): Βαρδής 2, Σκεμπής, Λαζαρίδης 11 (3), Γαιτάνης 11 (3), Ρόπουτης 9 (2), Καρασίμος, Παντοπουλος 2, Περιστεράκης, Σεκαδάκης 4, Μέσης 27 (4), Μπρούκς, Σαββίδης 6.

ΒΑΟ (Νομικός): Μπαγκτασαρι;qν 5, Πετρίδης 6, Τζουβάρας, Ζησόπουλος 2, Ταζόπουλος 23 (1), Χάτζα 4, Μαδεμλής 4, Πηριώτης, Βουνάκης 12 (4), Γιαννούλης 2, Ζαχαρίας 2, Πυδαράκης.

  

ΔΕΚΑ-Αστέρας Σίνδου 67-51

Δεκάλεπτα: 17-17, 30-30, 49-36, 67-51

Διαιτητές: Πράττος, Κουκουλεκίδης

ΔΕΚΑ (Κυριαζής): Φυλάκης, Βογιατζής, Βενετίδης, Τσιροπούλης, Χαρταβέλλας, Ροΐδης, Θεογιάννης 11 (1), Κοϊμτζόγλου 7 (1), Παπασάβογλου 20 (2), Μπάκος 11, Κρίτσικας 2, Πρωτούλης 16 (2).

Αστέρας Σίνδου (Μπαλογιάννης, Βουδούρης): Καλαϊτζίδης, Βακάλης, Δημητριάδης, Τσίγκας, Μυσιρλόγλου, Ταβαλίδης 15 (2), Παπαπασχάλης 5, Ιωαννίδης 8, Πετρίδης 14, Ιατρίδης Ζ 4, Μέλλιος 3(1), Ιατρίδης Α.  2.

 

Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΑ – ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ 56-75
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 15-16, 25-43, 46-67, 56-75
Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΑ: Ευγενιου 2, Φιλοξενιδης 10, Τσιγγελιδης 9(1), Μουλικας, Ψαρρας, Κουτζουχας, Τσοπουριδης 12(3), Ζαχαρης 11, Τσατσαρης 1, Θαλασσινος 2.
ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ : Νικολαΐδης 5(1), Πιπιλιαρης 17, Κουλαξης 7, Ρίζος, Μπαρδος, Αζιζης 8, Στυλιανιδης 4, Νικολόπουλος 5(1), Νουκαρης19(1), Σπουργίτης, Λευκαδιτης 11(1)

 


διαβάστε επίσης

comments powered by Disqus

"Στο www.basketnet.gr είμαστε απλά... ερωτευμένοι με το μπάσκετ. Αγαπάμε την πορτοκαλί μπάλα. Λατρεύουμε τον ήχο της όταν σκάει στο παρκέ... Αυτό είναι το μπάσκετ! Έρωτας με την πρώτη... μπαλιά!"

Newsletter

Εγγραφείτε στο Newsletter του Basketnet.gr.

Back to Top