Αρχική  >  Ελλάδα  > Β' + Γ'

Η δράση στη Γ΄ Εθνική

Football
4098
Τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Λέοντας-Καλαμάτα 69-65

Πέρα-Αχαγιά 56-72

Έσπερος Πατρών-Ηλυσιακός 65-53

Κηφισιά-Ληξούρι 83-75

Άρης Νικαίας-Αιγάλεω 85-101

Ακράτα-Μεγαρίδα 75-76 (68-68 κ.αγ.)

Ιωνικός ΝΦ-Κεραυνός Αιγίου 80-59

Η βαθμολογία: Μεγαρίδα, Αιγάλεω, Ιωνικός ΝΦ 8, Αχαγιά, Κηφισιά 7, Λέοντας, Ακράτα, Ληξούρι 6, Εσπερος, Ηλυσιακός, Κεραυνός Αιγ., Πέρα 5, Καλαμάτα, Αρης Νικαίας 4.

Η επόμενη αγωνιστική (18/11): Καλαμάτα – Πέρα, Αχαγιά – Έσπερος ΑΟΠΑ, Ηλυσιακός – Ν. Κηφισιά, Ληξούρι – Άρης Νικαίας, Αιγάλεω – Ακράτα, Μεγαρίδα – Ιωνικός ΝΦ, Κεραυνός Αιγίου – Λέοντας

Φύλλα αγώνα

Λέοντας - Καλαμάτα 69-65

Δεκάλεπτα: 16-20, 41-25, 52-46, 69-65

Διαιτητές: Πλιάκας, Λύρας

Λέοντας (Κόλλιας): Βασιλόπουλος 10, Μακρής 18(2), Πασπαλάς 1, Σβερκούνος 17(4), Μπαλτσής 8(2), Χρήστου 3(1), Σταυριανόπουλος 8(2), Αμπαδιωτάκης 4.

ΣΚ Καλαμάτα (Κούτρης): Μιχόπουλος 5(1), Μπάκας 17, Γκοντόπουλος 4(1), Πεζός 4, Μαθιόπουλος 3(1), Γιαννουκάκης 12, Καλογερόπουλος 4, Κοντόπουλος 8(1), Κοντίβας 4, Γιαννακόπουλος 4.

 

Άρης Νικαίας - Αιγάλεω 85-101

Δεκάλεπτα: 19-28, 40-52, 60-79, 85-101

Διαιτητές: Κονταράτος, Κομιανός

Αρης Νίκαιας (Ζερβουλάκος): Κριτσωτάκης 3, Διαμαντής 10, Αλεξανδρόπουλος 11, Βασιλακάκης 2, Γούνης 4, Πορτελάνος 8, Κρητικός 10, Κόλλιας 15, Χατζόγλου, Χατζόβουλος 2, Σιδερής, Παπουτσής 20.

Αιγάλεω (Ζωντός): Μαυράκης, Μπάρδας, Φακοπουλίδης 2, Καράβολας 18, Κούρτης, Ντακούλιας 8, Γκαγκαλούδης 20, Αγγελόπουλος 27, Οικονόμου 5, Καλλινικίδης 18, Ναυπλιώτης, Κυριακόπουλος 3.

 

ΠΕΡΑ - Αχαγιά 56-72

Δεκάλεπτα: 19-16, 28-38, 39-54, 56-72

Διαιτητές: Μπανασάκης, Σκανδαλάκης

Πέρα (Γκαναβίας): Τσολάκης 12(1), Σωτηράκης 18(2), Ντιφαντής 12, Πιτούλης 4, Χολέβας 3(1), Θεολογίτης 9(1), Τσιροπουλος, Βαρδάλος.

Αχαγιά (Σαράντης): Αναστασόπουλος, Βουρνάς 7, Αζαρίας, Κωνσταντινόπουλος 3(1), Νικολάου 16(1), Ταρναρης, Οικονομόπουλος 15(1), Κάλλης 5(1), Τσάμης 15(3), Λυμπέρης 9(3), Μακρής 2.

 

Ακράτα - Μεγαρίδα 75-76 (68-68 κ.α.)

Διαιτητές: Νάστος, Καββαδάς

Δεκάλεπτα: 17-10, 28-31, 50-38, 68-68, 75-76 (παρ.)

Ακράτα (Παπαδόπουλος): Βεσκούκης 15(1), Γκιζογιάννης 18(1), Ονάσογλου 12, Σίνης 10, Γκόβας 13(2), Θανόπουλος 5(1), Τσιακμάς 2, Μάλλης, Λάφης, Αμβραζής.

Μεγαρίδα (Μάνταλος): Μαλούκος 14, Κοντόπουλος 11(3), Σπυρόπουλος 6, Ζακυνθινός 12(2), Μπαλάφας 12(1), Παλαιοχωρίτης 2, Θέος 17(1), Πέτρουλας 2.

 

Έσπερος Πατρών - Ηλυσιακός 65-53

Δεκάλεπτα: 21-11, 34-25, 51-41, 65-53

Διαιτητές: Λεκατσάς, Ασημακάκης

Εσπερος Πατρών (Δεράος): Φραντζής 14(3), Βύρλας 20, Ζαφείρης 14(3), Ροκανάς 14(2), Σερέτης 1, Μπαρδάκας 2, Γιαλελής, Σερέτης, Κατσαβόπουλος, Δούρος.

Ηλυσιακός (Θωμόπουλος): Κοψιάς 7, Καραμπάς 12(1), Φώτσης 8(1), Μπούργανος 21(2), Αγγελόπουλος 2, Αντωνόπουλος 3(1).

 

Ιωνικός ΝΦ - Κεραυνός Αιγίου 80-59

Δεκάλεπτα: 27-14, 37-31, 62-40, 80-59

Διαιτητές: Φάκαρος, Κώτσου

Ιωνικός ΝΦ (Δεσποτάκης): Παπανδρέου 3, Αρχος, Παπαπέτρος 2, Πέττας 29, Μουμπάρακ 11(3), Σταθόπουλος, Γκίνης 21(6), Μαλτέζος 2, Κατιάκος 5, Χριστόδουλος 7.

Κεραυνός Αιγίου (Λιόνας): Δημόπουλος, Κουκουλομάτης 3, Ράπτης, Μούκας 9(1), Οικονομίδης 3(1), Σένα, Μπεκρής 15(1), Αγγελόπουλος 14(2), Λυμπερέας 13, Τζελέπης 2.

 

Κηφισιά-Ληξούρι 83-75

Δεκάλεπτα: 23-26, 49-39, 71-59, 83-75

Διαιτητές: Ντάνος, Τσιμπούρης

Κηφισιά (Παπαδόπουλος): Κρανιάς 2, Μοσχοβίτης 21(2), Μαυριγιάννης 3(1), Χατζηνικόλας 18(1), Σταθούλης 12, Πρέκας 2, Μανούσος 10(1), Σιούτης 7(2), Σκούταρης 3, Δουβλής 5.

Ληξούρι (Τζουγανάτος): Αντωνάτος 8, Σαρίκας 16, Ανδρικόπουλος 7(1), Λαμπρόπουλος 11(1), Συνοδινός 2, Ιωακειμίδης 15(1), Μαρούλης 8, Τρυφωνόπουλος 7, Αναστασάκης 3.

 

2Ος ΟΜΙΛΟΣ

Άρης Θήβας-Καλλιθέα 75-70

Λοκρός Αταλάντης-ΚΑΠ 76-61

Έξω Παναγίτσα -ΟΦΗ 62-73

Δειλινό-Ίκαρος Νέας Σμύρνης 51-62

Ερμής Σχηματαρίου-Αργοναύτης 55-63

Κορωπί-Μελίσσια 82-87

ΕΦΑΟΖ -ΒΑΟΛ Χίου 81-79

Η βαθμολογία: ΟΦΗ, Μελίσσια, Αργοναύτης 8, ΕΦΑΟΖ, Ικαρος Ν. Σμύρνης 7, ΚΑΠ, Λοκρός, ΒΑΟΛ 6, Κορωπί, Αρης Θήβας, ΑΕ Καλλιθέα, Ερμής Σχημ. 5, Εξω Παναγίτσα, Δειλινό 4.

Η επόμενη αγωνιστική (18/11): ΚΑΠ – Έξω Παναγίτσα, ΟΦΗ – Δειλινό, Ίκαρος Ν. Σμ. – Ερμής Σχημ., Αργοναύτης – Κορωπί, Μελίσσια – ΕΦΑΟΖ, ΒΑΟΛ – Άρης Θήβας, ΑΕ Καλλιθέα– Λοκρός

Φύλλα αγώνα

Δειλινό - Ίκαρος Νέας Σμύρνης 51-62

Δεκάλεπτα: 6-26, 22-37, 36-50, 51-62

Διαιτητές: Καρπάνος, Ασλανίδης

Δειλινό (Γωνιωτάκης): Γουμενάκης 2, Μπορμπίδης 13(2), Αντωνογιαννάκης 3, Στέβοβιτς 4, Λεφής 10, Γρύλλης 3(1), Κυρίτσης 6(2), Σπηλιόπουλος 2, Χασάπης 8.

Ίκαρος Νέας Σμύρνης (Γιαννακόπουλος): Ανέστης 3, Σταμάτης 7(2), Γιαννακόδημος 13, Μόσορας 3, Μούκας 3(1), Μιχαλόπουλος 12, Διαμαντόπουλος 10(2), Αντωνούσος 10(2), Μπάζιος 1.

 

Κορωπί - Μελίσσια 82-87

Δεκάλεπτα: 20-18, 40-38, 58-67, 82-87

Διαιτητές: Δελαγραμμάτικας, Τηγάνης

Κορωπί (Χατζηπανηγύρης): Καμαρινός 5, Σβορώνος 5(1), Αγόρης 14(2), Καραδολάμης 27(3), Μερκούρης 4, Κουτουφάς 24(4), Παπαδημητρίου 3(1).

Μελίσσια (Δάγλας): Κυπαρίσης 3, Στεργίου 5(1), Οικονομόπουλος 23(1), Κόντος 19(3), Πολιτόπουλος 2, Ζήρος 3, Τρίχας 3, Καραχάλιος 13, Καραβανάς 17.

 

ΕΦΑΟ Ζωγράφου - ΒΑΟΛ ΧΙΟΥ 81-79

Δεκάλεπτα: 26-21, 52-43, 64-61, 81-79

Διαιτητές: Μακρόπουλος, Μπακατέα

ΕΦΑΟ Ζωγράφου (Ζήβας): Παλάντζας 13(2), Γκόντγουιν, Πρόγκα, Ζαρμακούπης 11(1), Δρίβας 16(2), Παπαφωτίου, Σπανός 11(1), Κανελλόπουλος 7(1), Βαρνάβας 4, Οκεκουόγιεν 14, Ιμαριαγκίμπε, Δήμου 5.

ΒΑΟΛ Χίου (Βούλικας): Φουντουλάκος, Σερέπας, Ανδρουλάκης 5(1), Σουλίκας 9(1), Σαμιώτης 5, Αγγελίδης 20, Καραφαντής, Τσουρής 15(4), Κουϊμτζής 9, Τροβάς 6(1), Σουλινάρης 2, Κωνσταντινάκος 8(2).

 

Ερμής Σχηματαρίου - Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας 55-63

Δεκάλεπτα: 9-17, 22-27, 43-45, 55-63

Διαιτητές: Καμήτσος, Μαρινάκης

Ερμής Σχηματαρίου (Τσαούσης, Σολομωνίδης): Σπηλιόπουλος 2, Πανταζής 9(1), Γκρινιάρης 13, Κώνστας 3(1), Φλώτσιος 5(1), Μαράντος 12, Τσαπρούνης 4, Εζιάκα 4, Γιανναλέτσος 3, Μαλισιόβας, Μεϊντάνης, Γουνέλης.

Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας (Γιαννακόπουλος): Καλογερόπουλος 4, Χωματάς 12(1), Τσίρος 14(2), Σιγκούνας 14(2), Σιλιτζίρης2, Τύρλας 10, Ζερβός 4, Σβαρνάς 3(1), Κορομηλάς.

 

Λοκρός Αταλάντης - ΚΑΠ 76-61

Δεκάλεπτα: 21-20, 35-37, 53-44, 76-61

Διαιτητές: Λογοθέτης, Κανελλόπουλος

Λοκρός Αταλάντης (Ζαρονικόλας): Ανδρέου, Γεωργίου, Φωτητζόγλου 6(2), Κετέμα, Κεχρής 8, Πάσσας 3, Παπαηλίου 2, Καλογερόπουλος, Μάτος Αν. 31(2), Μάτος Αγγ. 12(2), Δουρούκης 5(1), Ψάλτου 9.

ΚΑΠ (Κακαλιάς): Μόκας 4(1), Βενιτουράκης 5(1), Χάνιας-Πανταζής, Βαφιάς 9, Χρονόπουλος 15(1), Φασιανός, Μαυροειδάκος 5, Παπανίκος 2, Τσιριμπάσης, Γαρδέλης, Τσάμπης 17(1), Καρυπίδης 4.

 

ΑΕΕΠ Χαλκίδα BC - ΟΦΗ 62-73

Δεκάλεπτα: 21-18, 34-38, 51-61, 62-73.

Διαιτητές: Χρηστίδης, Αντωνιάδης

ΑΕΕΠ Χαλκίδα BC (Δεμέναγας): Θεοωράκος Β., Κουτσογιάννης 8(2), Σέττος 6, Θεοδωράκος Ι. 2, Μανταλβάνος 12, Μανιάτης 18(2), Γκιζόγιαννης 14, Λούκας, Γεωργουσόπουλος 2.

ΟΦΗ (Ράλλης): Μητρόπαπας, Πετράκης 8(2), Μαλλιαράκης, Τσερκιτζόγλου 16(4), Τσίλογλου, Καρλάφτης, Αγαπιάδης 6, Πρωτογεράκης 2, Αντωνόπουλος 8(2), Μπούμπαρης 18, Καραλής 13(1), Πάλλης 2.

 

Άρης Θήβας - Καλλιθέα 75-70

Δεκάλεπτα: 20-20, 44-39, 54-60, 75-70

Διαιτητές: Φασόλης-Μαυρέλης

Αρης Θήβας (Ματσαγγούρας): Γεωργούτσος 20(1), Γκόλιας 3, Καδιγιαννόπουλος, Παναγιωτίδης 2, Καλεμτζάκης 22(5), Χαραλάμπης 11, Κουμπές, Δαχρεντζής 4, Ντέντα 13, Πανδής, Μελετίου, Ματσαγγούρας.

Καλλιθέα (Μπίλιας): Χατζηγεωργίου, Ματσαμάς, Τσακίρης 6, Παναγιωταράκος, Γυφτάκης 5(1), Μπίλιας 4, Παρδακάς 20, Κανύχης 12, Σκόρδαλης 2, Μήτσης 18(2), Εκινέ 6.

 

3oς ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΟΚ Βέροιας 69-63

Εύαθλος -ΑΟ Καλαμπάκας 68-63

Μαντουλίδης-ΓΑΣ Μελίκης 79-53

Ολυμπιακός Βόλου-ΑΓΣ Ιωαννίνων 67-67(κ.α.), 80-80(α΄παρ.), 92-94

Ικαροι Τρικάλων-Τιτάνες Παλαμά 78-83

Νικόπολη -Δόξα Λευκάδας 60-77

Ρεπό: Πρωτέας Γρεβενών

Η βαθμολογία: ΠΑΣ Γιάννινα 8, ΑΓΣΙ 7, Μαντουλίδης, Πρωτέας, Εύαθλος, Τιτάνες, Δόξα Λευκάδας 6, ΓΑΣ Μελίκης, Νικόπολη, Ολυμπιακός Β. 5, ΑΟΚ Βέροιας, Ικαροι Τρικ., Καλαμπάκα 4.

Η επόμενη αγωνιστική (18/11): ΑΟΚ Βέροιας-Εύαθλος Πολυκάστρου, ΑΟ Καλαμπάκας-Μαντουλίδης, ΓΑΣ Μελίκης-Ολυμπιακός Βόλου, ΑΓΣ Ιωαννίνων-Ικαροι Τρικάλων, Τιτάνες Παλαμά-Πρωτέας Γρεβενών, Δόξα Λευκάδας-ΠΑΣ Γιάννινα, Ρεπό: Νικόπολη

Φύλλα αγώνα

Νικόπολη Πρέβεζας-Δόξα Λευκάδας  60-77

Δεκάλεπτα: 19-20, 37-39, 45-64, 60-77

Διαιτητές: Μαντήλας, Σταθόπουλος

Νικοπόλη Πρέβεζας (Παπίρης, Πολίτης): Μίχος Σ. 2, Κοντογιάννης 16(1), Σουλιώτης 10(1), Παπαχρήστος 2, Κακιούζης 3(1), Παπαμιχαήλ 3, Πανταζής, Μούλας 11, Βαβέτσης 1, Ρέμπης, Πελίγκος 12(1).

Δόξα Λευκάδας (Γιασσάρης): Νικολόπουλος, Αργυρός, Κελαρίου, Αναγνωστόπουλος 17(1), Τσιαβές 16(1), Βαγενάς 17(2), Γεωργάκης, Μακρόπουλος 5, Γερονάτσιος, Βλαχάκης, Τριχόπουλος 12(1), Ζαμπάκης 5(1).

 

Ολυμπιακός Βόλου-ΑΓΣ Ιωαννίνων  92-94(β’ παρ.)

Δεκάλεπτα: 16-18, 29-31, 42-52, 67-67 (κ.α.), 80-80 (α΄παρ.), 92-94

Διαιτητές: Ταρενίδης Κ., Παπαγεωργίου

Ολυμπιακός Βόλου (Γκουγκουτούδης): Στύλλας 14 (2), Γκόγκα, Ιωνάς, Ίλτσογλου 20 (3), Κυριακόπουλος 15, Μπόγδανος 26 (1), Αγριγιάννης, Μπουσκολίτης 5, Σκαμάγκας 5 (1), Αναστασόπουλος 1, Χαρχαρής, Λουλούδης 7.

AΓΣ Iωαννίνων (Τσουκανέλης, Τσαμπαλάς): Καννης, Ζαμπέτης 5, Σαχπαχίδης 3(1), Μπαζάκας, Πρεμέτης, Αντωνίου 4, Πουρνάρας 10, Xρύσης 36(2), Mάκης 9, Παπανικολάου, Θυμνιός 20, Φίλιος 7(2).

 

ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΟΚ Βέροιας 69-63

Δεκάλεπτα: 24-11, 39-25, 53-48, 69-63

Διαιτητές: Κοντογιάννης, Γκέκας

ΠAΣ Γιάννινα (Κωστόπουλος): Γεωργίου 16(2), Πανάρας 15(2), Tσίρμπας-Αναγνώστου 3(1), Πρέντζας 8(1), Kαραγκιολίδης 11(2), Mάντζιος Π. 2, Πάτρας 12, Πανταζής, Πιστιόλης, Γιωτάκης 1.

ΑΟΚ Βέροιας (Ηλιάδης): Τρομπούκης, Ουσουλτζόγλου 11(1), Στοῒτσης 3(1), Γκάνας 12(4), Βλάχος 4, Μαυρίδης 13(1), Καραδήσογλου 4, Κασαμπαλής 11, Ιωαννίδης, Καραθανάσης 3(1), Χατζηλαμπρινός, Χαραλαμπίδης.

 

Μαντουλίδης-ΓΑΣ Μελίκη  79-53

Δεκάλεπτα: 28-13, 41-27, 67-40, 79-53

Διαιτητές: Σαρακινίδης, Χρυσάφης

Μαντουλίδης(Νικολαϊδης Ι., Καραμανώλης): Νικολαῒδης 25(2), Τάκης 9(1), Μπέλλος, Γκαντίδης 2, Λαγός, Ρεφατλλάρι 12(4), Ντίαθ 6, Καλόγηρος 25(2), Φόρογλου, Μαλανδρής, Κεραμάρης, Σίμογλου.

ΓΑΣ Μελίκη (Ασλανίδης): Λιόλιος 6(2), Μαυρίδης Β. 13, Κυριακού 3(1), Μαρμαρίδης, Λέφας 4, Μαγαλιός 2, Κουτζιαμπασόπουλος, Σταυρουλάκης 12(2), Καποδίστριας, Κοτζαμπάσης 7, Λαπατούρας 2, Ρογγότης 4.

 

Εύαθλος Πολυκάστρου-ΑΟ Καλαμπάκα 68-63

Δεκάλεπτα: 24-17, 31-24, 55-48, 68-63

Διαιτητές: Γραικός, Κολοκυθάς

Εύαθλος Πολυκάστρου (Παπαδόπουλος Γ.): Παπαδόπουλος Σ. 7(1), Ημερίδης 27(2), Μαρκόπουλος 2, Αθανασίου, Γιαμπατζίδης, Γκαντίδης 7(1), Τσελέκης 2, Σιδηρόπουλος 23(1), Κουτούλας.

ΑΟ Καλαμπάκα (Σδράκας): Μασάδης 2, Σπανός 4, Γαϊτανίδης 7, Παουλεάνου, Σούλκο 10, Στούκας 14(4), Γκάτζιας 12(1), Τσιλούλης 2, Παπακώστας 12.

 

Ίκαροι Τρικάλων-Τιτάνες Παλαμά 78-83

Δεκάλεπτα: 15-17, 33-36, 51-55, 78-83

Διαιτητές: Παζώλης, Γεωργούλης

Ίκαροι Τρικάλων (Μητσιάδης): Κολότσιος Α. 6, Βλάχος 24(5), Κολότσιος Β. 5(1), Αργύρης 8(2), Μπαρμπαρούσης 1, Χατζής 4, Ντουρβάς 5(1), Μούμογλου 4, Φούντας 21(2).

Τιτάνες Παλαμά (Ζαχαρέλης): Τσιαμπάς 12, Τσούμας15(1) , Χανέλι, Ζωιτσάκος 5, Γκογκίδης 17(1), Κατσαδούρος 6(2), Καραϊσκάκης 17(2), Κουτρούλης, Μακρής 8(2), Γκαγκανάσιος 3, Αρχοντούλης, Καραδήμας.

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Απόλλων Καλαμαριάς-ΜΕΝΤ 89-79

Μακαμπή-Αστέρας Σίνδου 61-55

Ασπίδα Ξάνθης-ΑΟ Πολυγύρου 75-79

ΔΕΚΑ-ΒΑΟ 86-75

ΠΟ Νέων Μουδανιών-ΓΑΣ Κομοτηνή 54-69

Αίας Ευόσμου-Ζέφυρος 75-59

Λεύκιπος Ξάνθης-ΠΣ Ευκαρπίας 57-69

Η βαθμολογία: Αίας Ευόσμου, ΜΕΝΤ, ΔΕΚΑ, ΠΣ Ευκαρπίας, ΑΟ Πολυγύρου, Απόλλων Καλ. 7, ΒΑΟ, ΓΑΣ Κομοτηνή, Ασπίδα Ξάνθης, Μακαμπή 6, Ζέφυρος, Λεύκιππος 5, Αστέρας Σίνδου, Νέα Μουδανιά 4.

Η επόμενη αγωνιστική (18/11): ΜΕΝΤ-Μακαμπή, Αστέρας Σίνδου-Ασπίδα Ξάνθης , ΑΟ Πολυγύρου-ΔΕΚΑ, ΒΑΟ-ΠΟ Νέων Μουδανιών, ΓΑΣ Κομοτηνή-Αίας Ευόσμου, Ζέφυρος-Λεύκιπος Ξάνθης, ΠΣ Ευκαρπίας-Απόλλων Καλαμαριάς.

Φύλλα αγώνα

Αίας Ευόσμου-Ζέφυρος 75-59

Δεκάλεπτα: 18-14, 35-30, 54-46, 75-59

Διαιτητές: Αγραφιώτης Γρ., Αναστασιάδης

Αίας Ευόσμου (Γυμνόπουλος, Κόρκας): Βαρδής, Σκεμπής 14 (1), Λαζαρίδης 20 (3), Γαϊτάνης 2, Ρόπουτης 9 (3),Καρασήμος, Παντόπουλος 9 (1), Περιστεράκης, Σεκαδάκης, Νέσης 21 (2), Μπρουκς,  Σαββίδης 2.

Ζέφυρος (Αλεξανδρίδης): Μυτιληναίος 3(1), Καλπακτσίδης 9, Ματενίδης 9 (1) Γιαννάκης, Κανάρας 11 (2), Βούλγαρης, Τσιόγκας 14, Πάρος, Ζωγράφος, Τσιούντος 12 (2), Φαρμάκης 1, Μάρκου 2.

 

Απόλλων Καλαμαριάς-ΜΕΝΤ 92-82

Δεκάλεπτα: 26-11, 46-35, 68-55, 92-82 

Διαιτητές: Τζιοπάνος Γ., Δέλλας

Απόλλων Καλαμαριάς (Καραμιχάλης): Αποστόλου, Μαχαιριανάκης 23 (1), Μύθιλλος, Τσιμπής 11 (1), Σαμαράς 14 (4), Αγραφιώτης 23 (6), Μόρας 2, Ακριτίδης 7, Αθαναηλίδης 3, Γουναρόπουλος 6.

ΜΕΝΤ (Καραμουσαλίδης): Ντισλής 11 (2), Μιχαηλίδης 13 (1), Μητακίδης 4, Νικουλούδης 33 (5), Παπαδόπουλος 7 (1), Κατσούλης, Καρανώτας 11, Ακσεχέρογλου.

 

ΔΕΚΑ- ΒΑΟ 86-75

Δεκάλεπτα: 25-21, 43-37, 62-59, 86-75

Διαιτητές: Γαζέτας, Παπαθανασίου

ΔΕΚΑ (Κυριαζής) : Δημητριάδης 6, Βογιατζής 2, Βενετίδης 3 (1), Φυλάκης, Γιάννης 9(1), Χαρταβέλλας 14, Ροῒδης, Κοϊμτζόγλου 2, Παπασάβογλου 11 (2), Μπάκος 17 (4), Κρίτσικας 2, Ρούλης 20 (3).

ΒΑΟ (Νομικός): Λεπτοκαρίδης 22(2), Μπαγκντασαριάν, Πετρίδης 17, Τζουβάρας 9 (3), Ζησόπουλος, Ταζόπουλος 9, Χότζα 10, Μαδεμλής 4, Γιαννούλης 4, Ζαχαρίας, Πυδαράκης, Καδηγιαννάκης.

 

Λεύκιπος Ξάνθης-ΠΣ Ευκαρπίας 57-69

Δεκάλεπτα: 17-17, 35-30, 52-47, 57-69

Διαιτητές: Καλέσης, Λαδάς

Λεύκιπος Ξάνθης (Κοκκινόπουλος): Κουμπάνης 12, Νταβουλτζόπουλος 10, Δώδος 4, Στεργίου, Σταματέλος 9(1), Κυφωνίδης, Δάτσης 2, Κάλφας, Σταμπουλής 4, Παλλάκης 7, Στασινόπουλος 4, Χρήστου 5(1).

ΠΣ Ευκαρπίας (Νίκου): Χαρτόπουλος 2, Πρεδάρης 3(1), Γκαβέζος 5(1), Κιούρκας 16(4), Τσολακίδης, Γκαβέζος 1, Βαρίτης 16(2), Χολέβας 23(3), Μητρόπουλος, Απιδόπουλος 2.

 

Μακαμπή-Αστέρας Σίνδου 61-55
Δεκάλεπτα: 18-14, 30-29, 40-46, 61-55
Διαιτητές: Πράττος, Σελεβός
Μακαμπή (Κοντός, Ξανθόπουλος): Παπαμαστοράκης 1, Θεολόγης 7 (1), Kλουντζός 2, Σκουφεζής 2, Σαμαράς 10(3), Πετράκης 16 (2), Mπαδής, Σαββίδης, Aρούχ 21, Mυζιού, Aργυρίου 2, Xατζηκυριακίδης.
Αστέρας Σίνδου (Mπαλογιάννης, Βουδούρης): Tαβλαρίδης 9 (1), Παπαπασχάλης2, Iωαννίδης 13, Πετρίδης 5, Iατρίδης Z. 2, Δημητριάδης 3, Mέλλιος 4, Iατρίδης A. 10, Mισιρλόγλου 7 (1).
 
Ασπίδα Ξάνθης-ΑΟ Πολυγύρου  75-79
Δεκάλεπτα: 19-15, 40-34, 50-53, 75-79
Διαιτητές: Λουλουδιάδης, Βασιλόπουλος
Ασπίδα Ξάνθης (Παναγιωτόπουλος): Ανθής, Παπαδάκης 14, Αναστασιάδης 2, Παπαδόπουλος, Παπανικολάου, Καραμανώλης 13 (3), Θεοδωρίδης 1, Κουτσογιάννης 2, Μανδαλάκης 32, Τέλος 3 (1), Κάσουρας 9, Μασμανίδης.
ΑΟ Πολυγύρου (Τσολάκης): Νικολαϊδης, Πιπιλιάρης 16(2), Κουλαξής 4, Ρίζος, Μπάρδος, Παυλέας 8, Αζίζης 11 (1) Στυλαινίδης 7, Νικολόπουλος 3 (1), Νούκαρης 20 2, Σπουργίτης, Λευκαδίτης 10 (1).
ΜΟΥΔΑΝΙΑ- ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 54-69 
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 21-24, 33-49, 51-54, 54-69
ΜΟΥΔΑΝΙΑ (Παναγιωτόπουλος): Μπακρατσας, Φιλοξενιδης 12 (1), Τσιγγελιδης 19 (2), Ψαρράς, Ευγενίου, Τσοπουρίδης, Ζαχαρής 6 (1), Τογανίδης 8, Τσατσαρος 3, Κουτζουχας 2, Καρατζιμης 4 (1).
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ (Λεμονιδης): Ιορδάνογλου 16 (1), Καρκατσέλης 2, Ζολώτας, Αθανασίου 7 (1), Λεχούδης 6, Λεμονίδης 6, Κουτσοβασίλης 4, Μαγούλας 5 (1), Παλάσκας 12 (2), Μπορμπίδης 3, Χαλίλ 8.

 

 

 


διαβάστε επίσης

comments powered by Disqus

"Στο www.basketnet.gr είμαστε απλά... ερωτευμένοι με το μπάσκετ. Αγαπάμε την πορτοκαλί μπάλα. Λατρεύουμε τον ήχο της όταν σκάει στο παρκέ... Αυτό είναι το μπάσκετ! Έρωτας με την πρώτη... μπαλιά!"

Newsletter

Εγγραφείτε στο Newsletter του Basketnet.gr.

Back to Top