Αρχική  >  Ελλάδα  >  A2  > Ηλυσιακός

Αποτελέσματα Γ΄Εθνικής

Football
508
Τα αποτελέσματα Γ΄Εθνικής

 1ος Όμιλος Νότου

Πεντέλη-Μεσσήνη  88-73 
Έσπερος ΑΟΠΑ-Κορωπί 70-61
Νίκη Αμαρουσίου-Σπόρτιγκ 92-74
Ζάκυνθος-Αγρίνιο ΑΝΑΒΟΛΗ
Παπάγος-Προμηθέας 91-92 (κ.α. 77-77, α’ παρ. 84-84)
Καλαμάτα 80-Γαλάτσι  69-61

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ: Προμηθέας 25, Νίκη Αμαρ. 24, Παπάγου 23, Απόλλων Αρχ. Κορ., Κορωπί 22, Πεντέλη, Έσπερος Π. 21, Αγρίνιο, Σπόρτιγκ 20, Καλαμάτα 19, Ζάκυνθος, Γαλάτσι, Μεσσήνη 16.
* Aπό τον Σπόρτιγκ έχουν αφαιρεθεί δυο βαθμοί

2ος Όμιλος Νότου

Κύμη-Ηρόδοτος  73-61
Κρόνος Αγ. Δημ.-Πεύκη  81-69
ΓΣ Περάματος Ερμής-Βούρειος  77-60
Χαλάνδρι-Ίκαρος Ν.Σμ.  64-74

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ: Κύμη 24, Φάρος 21, Ίκαρος Ν. Σμ., Κρόνος Αγ. Δημ. 20, Πεύκη 18, Ηρόδοτος, Πέραμα 17, Εργοτέλης 16, Χαλάνδρι 14, Βούρειος 12, Παπάδος 10.

1ος Όμιλος Βορρά

Μεταμόρφωση Βόλου – Τιτάνες Παλαμά   73-77
Βόνιτσα – Αριστοτέλης Φλώρινας    73-61
Φοίνικας Λάρισας – ΑΕΛ  71-61
Πρωτέας Γρεβενών – Διόσκουροι Κοζάνης   52-61
Μελίκη – Μακαμπή   79-85
Καστοριά – Αστέρας Λάρισας   78-69

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ: Φοίνικας 25, Τιτάνες 23, Διόσκουροι 22, Βόνιτσα 21, Μετομόρφωση 20, ΑΕΛ, Πρωτέας Γρ., Αστέρας, Μελίκη 19, Καστοριά 18, Μακαμπή 16, Αριστοτέλης 13.

2ος Όμιλος Βορρά

Μακεδονικός-Ανατόλια    57-76
Ευκαρπία-Ιωνικός Ιωνίας    89-84  (79-79 κ.α.)
Τιτάνες Δράμας-Ασπίς Ξάνθης    54-72
Απόλλων Αρναίας-Αγ. Βαρβάρα Καβάλας  61-83 
Μαντουλίδης-ΜΕΝΤ   71-51
Ζέφυρος-Εθνικός Αλεξ/πολης 86-74

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ: Ανατόλια 28, Ευκαρπία, Ασπίς Ξάνθης 26, Κομοτηνή, Ιωνικός Ιωνίας 23, Μαντουλίδης, Ακτή Ζέφυρος 22, Αγ. Βαρβάρα 19, Μακεδονικός 18, Τιτάνες Δράμας 17, Απόλλων Αρναίας 16, Εθνικός Αλεξ., ΜΕΝΤ 15. 


1ος Όμιλος Νότου

ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΣΠΟΡΤΙΓΚ  92-74
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 24-18, 48-34, 76-52, 92-74
Διαιτητές: Παπαφωτίου –Παπαγιαννόπουλος
ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (Γκόφας): Αποστολόπουλος 9 (1 τρ., 6 ασίστ), Τσέκενης Γ. 2, Ανδρίτσου 2, Παβλίσεβιτς 21 (5/6 τρ., 7 ρ.), Κοντογιάννης 15 (1), Κυπριτζόγλου 13 (2 τρ., 7 ρ.), Τσιάτσιος, Κοκκινάκος, Σαλτουρίδης 8 (9 ρ.), Τσέκενης Αν. 5, Δέλλιος 14 (9 ρ.), Θωμόπουλος 3.
ΣΠΟΡΤΙΓΚ (Καρατζάς): Παπάνογλου 2, Κακαβάς 18 (2), Τσακίρης 20 (2), Καδηγιαννόπουλος 3 (1), Χαρακτινός, Νιφόρας 2, Σάλτης, Πλουτέτσκι 15 (2), Δρακάκης 5, Ταταρούνης 9 (1).

ΕΣΠΕΡΟΣ – ΚΟΡΩΠΙ   70-61
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 18-11, 29-36, 35-47, 70-61
Διαιτητές: Μακρής-Γιαννακουδάκης
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ: (Βουρνάς): Σκόνδρας 5, Φραντζής 5 (1), Λαμπρόπουλος 18 (1), Μακρής 4, Κάλλης 9 (2), Δίπλαρος 2, Λυμπέρης 15 (4), Αγγελόπουλος 12, Αποστολόπουλος.
ΚΟΡΩΠΙ (Κονδύλης): Παπαβλασόπουλος 17 (3), Σμίρης 14 (2), Αρζαμόγλου 2, Τύρλας 12, Υφαντής, Κουρής 7, Τσιουμπρής 7 (1), Νεδέλκος 2.

ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80 –  ΓΑΛΑΤΣΙ  69-61
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 19-13, 40-28, 53-45, 69-61
Διαιτητές: Ντάνος-Τσάλας
ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80 (Αβδαλας):  Γκιουρτίδης, Κατσούλης 8, Κούτρης 3 (1), Τσιαρίδης, Παπουτσής 4 (1), Κάτσαρης 18 (2), Αναγνωστόπουλος 2, Βούλγαρης, Λαζαρακόπουλος 2, Κοντόπουλος 2, Τσικούρης 4, Μπάκας 26.
ΓΑΛΑΤΣΙ (Κουμαράς): Φραντζέσκος 2, Κελαϊδής 3 (1), Μπαλαμπάνης 9, Πετριανίδης 10, Στογιάνοβιτς 7 (1), Ρεγκούζας 14, Καρούσης 2, Βαφιάς, Λίτσο 9 (1), Μπινετόπουλος, Κοκκορόγιαννης 5.

ΠΑΠΑΓΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 91-92 (77-77 κ.α., 84-84 α’ παρ.)
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 21-22, 40-36, 62-57, 77-77, 84-84, 91-92
Διαιτητές: Σαλαβός-Ξάνθος
ΠΑΠΑΓΟΥ (Συμεωνίδης) Προκόπης 9 (2), Μίχαλος 19 (2), Τσιρόπουλος 3 (1), Αρσένης 19 (3), Γιαννιώδης 7, Καλογερόπουλος 4, Υφαντής 17 (1), Αποσκιτης 13 (3).
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ: Μαναβόπουλος 25 (2), Ντιμπ 17 (2), Χαμηλός 7 (2), Γιαννικόπουλος 12, Νικολάου 1, Ψυχογιός 2, Λάππας 17, Σουφλιάς 11, Νταβλούρος.

2ος Όμιλος Νότου

ΓΣ ΚΥΜΗΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ   73-61
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 20-17, 37-33, 53-53, 73-61
Διαιτητές:  Μαγκουνής-Κονταράτος
ΓΣ ΚΥΜΗΣ (Μπρατσιάκος):   Σέττος 4, Καραμπάτσος 14 (1), Γκρινιάρης 19 (1), Μπίρμπας 6, Γεωργιάδης 18 (4), Σιαμανδούρας 7, Δήμος 2, Ιωάννου 3 (1), Παπαντωνίου, Μπολάνος, Αγγελής, Ράπτης.
ΗΡΟΔΟΤΟΣ (Δημητριάδης): Αλεξίου 23 (5), Βαμβακάς Π. 2, Μαϊστρέλης 6 (2), Γεωργούτσος 10, Τσερκιτσόγλου, Σταθάκης, Βαρνάβας 14, Μεντένης, Μαυρόπουλος 6.

ΕΡΜΗΣ ΠΕΡΑΜΑ – ΒΑΟΛ 77-60
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 17-11, 29-27, 49-43, 77-60
Διαιτητές: Κρεσταινίτης-Ζέρβας
ΕΡΜΗΣ (Κάσσης): Χαραλαμπίδης 4, Καΐρης 7 (1), Καλογερογιάννης 2, Παπάδης 19 (3), Κονδίλιος, Παμπούλης 2, Κουκουβάκης 18 (2), Αρβανίτης, Στέφος 17, Ιωάννου, Λεγάτος 5 (1), Γουρνάς 2.
ΒΑΟΛ (Βούλικας): Αλεξάκης, Ζεχερλής, Σουλίκας 9, Σακελλάρης 4, Χατζηλάμπρου 19 (4) , Μυτιληνού 6, Νακόπουλος, Τροβάς 12 (4), Καλιμανάς 2, Τσαπρούνης 8

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ 81-69
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 20-14, 43-29, 63-47, 81-69
Διαιτητές: Τσάτσης-Τσολάκος
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Παρασκευόπουλος – Φέρτης): Μπάρμπας 14 (3), Στραγανιώτης 13 (2), Μπάλας, Αγγελόπουλος 2, Δολιανίτης, Ζούκας 9, Μανίκας 1, Φρουσκλιάς 15 (1), Μιχαλόπουλος 9, Παπαϊωσήφ, Νικατσάμ 9 (1), Νάτσος 9 (1).
ΠΕΥΚΗ (Κοντομηνάς): Τζωρτζόπουλος, Κυριαζόπουλος 3, Σβερκούνος 22 (4), Κορκοσούρας 9 (1), Βούζας 4, Γραμματίκας 5 (1), Κεράτσας 16 (1), Μπαρμπαρής 4, Γεωργοπαπαδάκος 6, Γρμπαβιώτης.

ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝ.  64-74
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ 16-16,33-30,41-47,64-74
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜ.(Μακρυδήμας Π.-Τσεπέλης Β.) Σημαιόπουλος 5(1),Αθανασόπουλος 4,Λυγγερίδης 13,Μπουρτσουκλής 9,Ντεφούδης 7, Κριεκούκης ,Βουρλίτης 28,Δαρμογιάννης 8(1), Δρίβας.

1ος Όμιλος Βορρά

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΕΛ    71- 61
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 20-17, 42-25, 60-44, 71-61
Διαιτητές: Τσουμαχίδης-Ζαχαρης
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΛΑΡ. (Λιάγκας): Βλαχούλης 5 (1), Αθανασόπουλος 8 (1), Παπαχρήστος 17 (1), Λεπενιώτης 6, Περρωτής 18, Τσιαμπαλής 6 (1), Σαριμπαλίδης 11 (3).
ΑΕΛ (Παπαδόπουλος): Τσιλούλης 10, Μηλιώνης 11 (2), Καρπούζας 7, Τσούτσος 11, Κόκκας 15, Τσακνάκης 7 (1).

ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ    52- 61   
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 10-15, 22-37, 36-48, 52-61
Διαιτητές: Παπαγερίδης-Κατρακάρης
ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡ. (Χασιώτης): Ζαμπέτης 5, Γιαννάκης 16 (3), Γράβας, Κλωνάρας Μ. 7, Πουλιανίτης 3 (1), Κολοβός, Μουράτογλου 9 (1), Ιωαννίδης 5, Ψαριάς, Τζήμας 7 (1), Τσιμίδης.
ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. (Χωλόπουλος): Κατσέλας 4, Σισμάνης, Βλάχος 11 (2), Μπαταούλας 10 (1), Μαλούτας 6, Τσαμπούρης 8, Μίχος 2, Καραγιαννίδης 12, Γεωργιάδης 8, Νικολάου.

ΒΟΝΙΤΣΑ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ   73-61
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 26-17, 44-33, 59-52, 73-61
Διαιτητές: Σοφιανόπουλος-Καρπάνος
ΒΟΝΙΤΣΑ (Πανούλιας): Σερμέτης 8 , Μάρης 9 (1) , Χρύσης 14, Περλής 4, Καραμπάς 10 (1), Μακρόπουλος 6, Πολίτης 20 (2). Παπαμιχαήλ 2.
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ. (Παπαδόπουλος): Γούλιος 20 , Ιωαννίδης 5, Συμεών Π. 4, Κετσέκης , Βασιλείου .Ταρενίδης 5(1), Γιαννάκης 6 (1), Μέσης, Μπίλιος, Πετρίδης, Τούζος 21 (5).

ΜΕΛΙΚΗ  -ΜΑΚΑΜΠΗ   79-85
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 18-21, 34-37, 49-58, 79-85
Διαιτητές: Παπανικολάου-Κατωτικίδης
ΜΕΛΙΚΗ (Ασλανίδης): Λιόλιος 14 (2), Μαυρίδης 17, Δημητριάδης 4, Κοτζαμπάσης 16 (5), Ρογγότης 2, Παραπούρας 22 (3), Τζουνόπουλος 4, Κοτσαμπασόπουλος, Παπαδόπουλος, Παυλίδης, Καρατζάς, Καρέλης.
ΜΑΚΑΜΠΗ (Ντολόπουλος): Κοντός 3 (1), Αρούχ 26 (3), Δήμου 17 (3), Χατζηνικολάου 8, Μπακιρτζής 8, Παπακυριακού 4, Ροπούτης 4, Μπούλης 7, Βούλγαρης 1, Γκουγκουτούδης 7.

ΚΑΣΤΟΡΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ   78- 69      
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 21-16, 44-31, 60-43, 78-69
Διαιτητές: Ντούρας-Δημάδης
ΚΑΣΤΟΡΙΑ (Σούλιος): Δαραβίγκας 22 (4), Πρέντζας 8, Μπέγος, Ρούζιος 11(1), Βλάχος 2, Καλαπούτης 2, Νταούτης, Καραμήτσος 18, Βογιατζής 5, Σταϊος, Χόντζα 1, Κόκουρας 9.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡ. (Τριανταφυλλίδης): Χρήστου, Τσιαβές 24 (3), Μανώλας 8, Λιάκος 8 (2), Πάσχος, Σπυρόπουλος, Σταυρόπουλος 19 (3), Μπρόγκας, Πασχάλης 2, Γαλάνης 8.

ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ – ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ    73-77
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 15-9, 24-35, 43-55, 73-77
Διαιτητές: Πιτσίλκας Β-Ρούκας
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ Β. (Μυριντζής): Καραγεώργος Θ. 10 (2), Αγκρής, Γιδιώτης, Παπούλιας 9 (1), Νάνης 16 (1), Θεοχάρης 18, Γεωργαντάς 2, Καραρήγας 7 (1), Παλάσκας, Καφάσης 2, Διανέλος, Παρασκευάς 9 (3).
ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛ. (Χαντζιάρας): Βαϊδάκης 21 (1), Γεωργαντζάς 12 (1), Αναγνωστόπουλος 2, Τριανταφύλλου 21 (5), Γιωτόπουλος, Μακρής 5, Αργύρης 7 (1), Αντωνίου 1, Παπακώστας 6, Γκαντιάς 2.

2ος Όμιλος Βορρά

ΖΕΦΥΡΟΣ- ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 86-74
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 24-14, 39-34, 63-46, 86-74
Διαιτητές: Κελεπούρης-Χατζηχαρίσης
ΖΕΦΥΡΟΣ (Κοντονάσιος): Τσιμπής 5, Μυλωνάς 3, Κλουντζός 12  (1) , Σουλάκης 24 (5), Στυλιανού 4 (1), Βαλαβανίδης 6 (1), Καραϊσκος 14 (2), Παπούδος 2, Σταφυλάς 8, Καναράς 8 (2), Χαβιαρόπουλος, Βαϊράμης.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ (Κανδύλης): Χονδρόπουλος 20 (3), Ξένος 8 (2), Κανδύλης 8 (2), Τελούδης 13, Παπαλαμπίδης 4, Σιταρίδης 6, Γεροντίτης 11, Αγγελονίτης 4, Σανδραμάνης, Τζιέρτζης.

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ –ΑΝΑΤΟΛΙΑ 57-76
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 16-21, 29-40, 44-58, 57-76
Διαιτητές: Σιταρίδης-Μαραθιώτης
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Μπουσβάρος): Μποβασιανός 12, Χριστοδούλου 18, Κων/νίδης 3 (1), Γρηγορίου, Πηλακούτας 11 (2), Φωτιάδης, Νικάκης 8, Λουλουδιάδης 5 (1),  Καλτσίδης.
ΑΝΑΤΟΛΙΑ (Τσούρμας): Παυλέας 13, Τζουβάρας 4, Τριανταφυλλίδης 20 (4), Παναγιωτίδης 11(1), Μουτσιαράς 8 (1),  Βεργίνης 8, Χαντζίδης 10, Θώμος, Γκουτσίδης 2.

ΕΥΚΑΡΠΙΑ- ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 89-84  (79-79 κ.α.)
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 22-22, 52-37, 61-53, 79-79, 89-84
Διαιτητές: Μηλαπίδης-Τσοκόλης
ΕΥΚΑΡΠΙΑ (Αντωνιάδης): Κουπαράνης 16 (2), Παπαευαγγέλου 3 , Χατζημιχαηλίδης 10 (1), Κοϊμτζόγλου 14 (1), Αρνίδης 3, Μπάκος 28 (4), Λεοντής, Καρούζος 15, Κολώτσιος, Παρασκευόπουλος, Ζησόπουλος.
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ (Αγγέλης): Γουνιώτης 14, Κουρκουνάσιος 3, Παναγιώτου , Παπαβασιλείου 6 (2), Ζεϊμπέκης 7 (1), Γιαχανατζής 27 (1), Μαύρος 7 (1), Φλιάτης Γιάννης 10 (2), Σαρρής 10 , Μπάρκος, Φλιάτης Γιώργος, Πεχλιβάνος.

ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ- ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ 54-72  
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 11-18, 21-38, 39-56, 54-72
Διαιτητές: Φουτζήλας-Κοϊμτζόγλου
ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ (Γρηγοριάδης): Παπαδόπουλος 2, Μανιώτης 8, Στυλίδης 16 (2), Γρηγοριάδης 14 (2), Μελισσαρίδης Στ., Τοσουνίδης 7, Θεολογίδης 5 (1), Γεδίκης. Γαϊτάνης, Σαββόγλου, Σαββαϊδης, Σουτζόπουλος 2.
ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ (Παναγιωτόπουλος): Δενδρινός 3, Οικονόμου, Γρούδος 6, Σταμπουλής 11 (1), Στεφανίδης 12, Καραμπέκης 10, Κουτσογιάννης 11, Λιβισιάνος, Τατάρης 4, Πετς 9, Κουμπάνης 6, Παλάκης.

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΜΕΝΤ 71-51
Δεκάλεπτα: 25-5 46-26 59-37 71-51
Διαιτητές: Τζιβελεκίδου-Κουκουλεκίδης
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (Δημητρίου): Ανδρεάδης 2, Θωμαϊδης 7 (2), Παπαδόπουλος  Καμάρας 4 (1), Ρεφατλάρι 3 (1), Κουζέλογλου 19, Γκαβέζος, Θεοδωρίδης 1,  Γράβας 29 (3), Γιαννάκης, Γαϊτανίδης 2, Παπαθανασίου 4.
ΜΕΝΤ (Αμπατζάς): Τσινόπουλος 12, Αντωνιάδης 3 (1), Ρίζος, Βάλλιος 3 (1),   Ελευθεριάδης  6, Λεμονίδης, Γεωργιάδης 7, Βρέτας, Μαλούνας 8, Διαμαντόπουλος  Δέτσικας 12, Κοκολάκης.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ- ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 61-83
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 14-19, 25-46, 43-63, 61-83
Διαιτητές: Πιτσίλκας Β-Ρούκας
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ (Εφραιμίδης): Τρεμόπουλος 2, Τρικαλιώτης 3, Λαλιώτης 11 (3), Στόικος 8, Ταμβάκης 2, Αλαμίσης 5, Σ. Χαριστός 3, Κυπαρίσσης 12, Εφραιμίδης 15.
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ (Μαγιάννης): Μαλαθούνης 4, Καρατσομπάνης 7, Λαμπρόπουλος 2, Χ. Σουλίδης 2, Μουσίκας 3 (1), Αθανασιάδης 21 (4), Πιεβάλιτσα 18, Χαριζάνης 5, Γ. Σουλίδης 6, Μητρούλης 10, Φασουλάς 5



διαβάστε επίσης

comments powered by Disqus

"Στο www.basketnet.gr είμαστε απλά... ερωτευμένοι με το μπάσκετ. Αγαπάμε την πορτοκαλί μπάλα. Λατρεύουμε τον ήχο της όταν σκάει στο παρκέ... Αυτό είναι το μπάσκετ! Έρωτας με την πρώτη... μπαλιά!"

Newsletter

Εγγραφείτε στο Newsletter του Basketnet.gr.

Back to Top