Αρχική  >  Ελλάδα  >  A2  > Αρκαδικός

Τα αποτελέσματα στη Β' ΕΣΚΑ

Football
263
Στο πλαίσιο της 21ης αγωνιστικής είχαμε

Στο πλαίσιο της 21ης αγωνιστικής στη Β' ΕΣΚΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ -  ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ   61 : 70  
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ  -  ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  82 : 88  
ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ  -  ΕΦΟΑ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ  49 : 55  
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ  -  ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ  81 : 74  
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ  -  ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ   58 : 78  
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ  -  ΑΟ ΚΑΡΕΑ   69 : 60  
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ -  ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ    - : -  
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ -  ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ   62 : 59

Βαθμολογία
Ομάδα Βαθ Αγών Ν Η Μ Επιθ Αμυ Διαφ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 39 21 18 3 0 1411 1234 177
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 38 21 17 4 0 1361 1148 213
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 34 21 13 8 0 1359 1281 78
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 33 21 12 9 0 1240 1236 4
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 32 21 11 10 0 1253 1259 -6
ΑΟ ΚΑΡΕΑ 32 20 12 8 0 1313 1291 22
ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 31 21 10 11 0 1275 1235 40
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 31 21 10 11 0 1344 1328 16
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 31 20 11 9 0 1146 1133 13
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 30 21 9 12 0 1224 1268 -44
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 30 21 9 12 0 1235 1251 -16
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 30 21 9 12 0 1374 1422 -48
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 29 20 9 11 0 1267 1235 32
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 28 21 7 14 0 1326 1369 -43
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 28 20 8 12 0 1353 1366 -13
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 22 21 1 20 0 1036 1461 -425

 
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ     62    (32)
ΠΕΡΙΣΣΟΣ     59     (24)
Διαιτητές: Τεφτίκης - Ραχιώτης
Βριλήσσια (Σπηλιωτόπουλος)  Κίτσιος 6(2) , Τριανταφύλλης 21(1) , Νταούντ 5
(2) , Ασπρούλιας 1 , Χρυσάγης Γ. 21(2) , Γεωργούσης 2 , Κολιόπουλος 5 ,
Σακελλαρίδης 1
Περισσός (Σωτηρίου)  Καντζιλιέρης 6 , Σπάτα 2 , Κουκάκης , Καβράκης ,
Κιζηλής 8(1) , Μπαρδάκος 15 , Κουτσουμπάς 2 , Βλάσσης 4 , Ταντήλας 9 (3) ,
Παπαδόπουλος 13(1)

ΑΜΙΛΛΑ     61    (32)
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙ    70    (44)
Διαιτητές: Παυλόπουλος, Τσαχάκης
Άμιλλα (Γιαννικάκης): Ιγκλέζος 15 (1), Γκιάτας 3, Καβούρης 14 (1), Τσαβαλάς 2, Μαυράκης 7, Καμπίτης 8, Κωστελίδης 12 (2).
ΓΣ Χαλάνδρι (Καρούτσος): Μωραϊτης 10, Ξαρχάς 9 (1), Γραμματόπουλος 20 (4), Παπαδέας 10 (2), Δημητριάδης 7 (1), Κουτρούλης 14

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ    81    (36)
ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ    74    (41)
Διαιτητές: Γκαμίλη, Κονταράτος
ΑΟΚ Χαλανδρίου (Γιαννακάκης): Παπαζαφειρόπουλος 19, Σταύρου 6, Μπατάκης 4, Γαλάνης, Δημητριάδης 16, Μορφονιός 13 (3), Κοτούλας, Μπίνας 6, Καρακίτσος 5, Γιαννάκης 12.
Δάφνη Δαφνίου (Βουρλιάς): Ρήγκας 11 (1), Μαούνης 3, Βοϊδήλος 24, Τσιότσιος, Μπίρμπας 13, Βελισσαράκος 2, Φράγκος, Πολίτης 5, Νικολετάκης 16, Μαλλιαρίτσης.

ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ    49    (24)
ΕΦΟΑ ΣΠ. ΛΟΥΗΣ    55    (30)
Διαιτητές: Κορομηλάς, Τσαρουχά
Ερμής Μελισσίων (Μαυρίδης): Κασκούρας 5, Καραπάνος  6, Πέρβιι 5, Παπαμιχαήλ 4, Τσιάτσιος, Γεωργούσης 25, Αναστασιάδης, Γκατσούλης 2, Κολοσούσας, Σαμαράς 2.
ΕΦΟΑ Σπ. Λούης (Σεντούκας): Ομπιντάια 5, Παπαδρόσου 10, Χριστόπουλος 10, Τριγάζης 11, Χρόνης 2, Λούλας 2, Ντυφαντής 15.

ΚΕΡΑΤΕΑ    82    (72)
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ    88    (72)
Διαιτητές: Τσώνος, Κουνελές
Κερατέα (Κοντός): Γκούμας, Σκλέπας, Δαραμούσκας, Κατσαπρακάκης, Γιαλλέλης 9, Κατσίκης 11 (1), Πλαγιαννάκος 29 (5), Μαρκομιχάλης 18 (1), Κοροβέσης, Γρηγοράσκος, Αμπλιανίτης 3 (1), Πολίτης 12 (1).
Απόλλωνας (Δεσποτάκης): Μισσιακός 17 (3), Τσατσάνης 6, Χασαπόπουλος, Παγόπουλος 10, Σταθόπουλος, Ψαρρής 25 (3), Κονδύλης 7 (1), Γκότσης, Κοντάξης 21.

ΣΠΑΤΑ    58    (33)
ΦΙΛΙΠΠΟΣ    78    (40)
Διαιτητές: Κουνάνης, Βασάλος
Σπάτα (Σωτηριάδης): Κατσίκης 2, Πολυχρόνης 3 (1), Κρητικός, Γιαννακόπουλος 10, Παπαευσταθίου 10 (1), Μπάτας 2, Περγαντής 12, Τσουράς 15 (3), Πέππας, Στέλας, Χατζόπουλος, Παπαχρήστου 4.
Φίλιππος (Καράμπελας): Τσιμπέρης 12, Καραγιαννιώτης 7 (1), Κοντάκης 15 (2), Τσικλήρας 4, Τσολάκος 4, Γάριος 5 (1), Ζυγούρης 13 (1), Αναστασόπουλος 6, Χαραλαμπόπουλος 3 (1), Τσολάκος Κ 9.

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ  -  ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ    - : -  
ΓΕ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  -  ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ   81 : 72  
ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96  -  ΟΙΟΝ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ  69 : 61  
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ  -  ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΚΥΠΡΙΑΔΟΥ  65 : 79  
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ  -  ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  58 : 64  
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ  -  ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ   54 : 64  
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ  -  ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ   74 : 53  
ΦΕΑ Ν.Φ. - Ν.Χ.  -  ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  69 : 67

Βαθμολογία
Ομάδα Βαθ Αγών Ν Η Μ Επιθ Αμυ Διαφ
ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 40 21 19 2 0 1495 1263 232
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ-ΚΥΠΡΙΑΔΟΥ 38 21 17 4 0 1509 1310 199
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 36 21 15 6 0 1334 1172 162
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 34 21 13 8 0 1401 1313 88
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 34 21 13 8 0 1378 1369 9
ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. 34 21 13 8 0 1582 1476 106
ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 33 21 12 9 0 1500 1435 65
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 33 21 12 9 0 1401 1323 78
ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 31 21 10 11 0 1299 1299 0
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 30 21 9 12 0 1428 1471 -43
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 29 20 9 11 0 1186 1254 -68
ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 29 21 8 13 0 1318 1399 -81
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 28 21 7 14 0 1311 1389 -78
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 26 21 5 16 0 1237 1328 -91
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 24 21 3 18 0 1184 1429 -245
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 22 20 2 18 0 996 1329

-333

 

ΦΕΑ Ν.Φ-ΝΧ    69    (35)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ    67    (40)
Διαιτητές: Αποστολίδης, Αργυρούδης
ΦΕΑ ΝΦ-ΝΧ (Κικίλας): Ρωμοσιός 28, Ηλιάδης 2, Παναγιωτάκης, Κρητικός 13, Πρας 21 (4), Λατσούδας, Χριστόπουλος, Χαρακτηνός 5 (1), Τσεκούρας, Καρακώστας.
Αστέρας Περιστερίου (Κεφαλάς): Αναστόπουλος 9 (1), Ραμαντάνης, Πιτσιάς 2, Ντούσιας 12 (1), Χριστόπουλος 14, Φιλιόππουλος 2, Ζωογόπουλος 4, Βλασσερός 13, Δημοβασίλης 9, Σκλάβος 2.

ΠΕΥΚΗ    74    (36)
ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ    53    (29)
Διαιτητές: Αντωνόπουλος, Αντωνιάδης
Πεύκη (Κοντομηνάς): Κυριαζόπουλος 8, Χατζής 3 (1), Βαϊνάς 3 (1), Κανλής 7 (1), Μπουζιάνης 9 (2), Πιτσινός 14, Μπαρλάς 5, Τάγαρης 15, Δήμας 10.
Ίρις Πετρούπολης (Κάργιαννης): Παπάζογλου 2, Τσάκανης 4, Κοτσάφτης 9, Δαβιλλάς 6, Λουκάς 2, Σπηλιώπουλος 10 (2), Απεσλίδης  3, Καρακώστας 4, Μυλωνάς 6, Μαντανίκας, Βοσκάκης 7 (2).

ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ    54    (20)
ΜΕΛΙΣΣΙΑ    64    (21)
Διαιτητές: Χρηστίδης Ηλ, Σπυρόπουλος
Νέα Μάκρη (Σάλλας):  Χαχόλος 9 (1), Χουλιάρας 14 (2), Ματζούνης 3 (1), Κουσάσης 5 (1), Δράκος 3, Κενούτης 4, Γουδέλης 3 (1), Αναματερός, Παπαϊωάννου, Αλεξόπουλος, Δούβρος 9 (1), Μπούτζης 4.
Μελίσσια  (Σουρμελής): Γώγος 1, Τσωμόκος 7, Κλεάνθους 8, Κασαπάκης 19 (3), Νάνης, Παπαδόπουλος 24, Τζανής 2, Ζερβός 2, Μπουρούνης, Βυτζιλαίος 1, Παναγιώτου, Νίκολι.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ    65    (32)
ΓΑΛΑΤΣΙ/ΚΥΠΡΙΑΔΟΥ    79    (39)
Διαιτητές: Θεοδωρόπουλος, Καλογερόπουλος
Αχιλλέας (Περρής): Λάππας 3, Χοχλιδάκης 19 (1), Τριγωνάκης 11 (2), Φλώρος 4, Τσαπανίδης 6, Μπελέγρης 2, Καψής 3, Μπαρδουνιώτης 17, Σταμούλης
Γαλάτσι/Κυπριάδου (Σγούρος): Αθανασιάδης Ι, Χρόνης 5 (1), Αθανασιάδης Λ 21 (1), Καλογερόπουλος, Σιδερής 1, Κανναβός 16 (2), Φρίμας 8 (1), Κορρές 12, Σταμάτης, Καψούρης 2, Συλιτζήρης 13 (1), Λαδικός 1. 

ΑΧΑΡΝΗΣ     58    (26)
ΖΩΓΡΑΦΟΥ     64    (21)
Διαιτητές: Τραγάκης, Πολυχρόνης
Αχαρνής (Γαλαίος): Γομάτος, Ντάβος 2, Βασιλείου 6, Μπαλτατσίδης 16, Τσιάμης, Ανέστης, Ατσαλάκης, Πρόφκα 1, Δάμκαλης 15 (1), Καρακώστας 18.
Ζωγράφου (Σταϊκόπουλος): Κολοβός, Καλοβυρνάς 15 (3), Παπαϊωάννου 18 (4), Αλεξόπουλος 4, Τριανταφύλλου 2, Βαρσάμος 5, Παρβαντώνης 2, Παπαδημητρακάκης 7, Κοντόπουλος 9, Ροντογιάννης, Λατσόγλου 2.

AΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ    81    (32)
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ    72    (31)
Διαιτητές: Φαλούκα, Ορφανός
Αγ. Ανάργυροι (Λημναίος, Μηλιωρίτσας): Γκινούτσης, Αντωνίου 14, Τσεμπέρης 8 (2), Παμαίος, Κουγιανός 14, Σμάγκιν 14, Ρομποτής 16 (2), Μήλιος 2, Παναγάτος 13 (1), Τζαλακώστας.
Προμηθέας (Νικητόπουλος): Μπότης, Παλαιοδημόπουλος, Καραθανασόπουλος 15 (3), Σπετσιέρης 6, Σιμόπουλος 15 (1), Σταυρακάκης 2, Βουρδουμπάς 10, Μανουσάκης 5, Μάντζιος 6, Χριστοδουλόπουλος 13 (3).

 

 

 

 

 

 



διαβάστε επίσης

comments powered by Disqus

"Στο www.basketnet.gr είμαστε απλά... ερωτευμένοι με το μπάσκετ. Αγαπάμε την πορτοκαλί μπάλα. Λατρεύουμε τον ήχο της όταν σκάει στο παρκέ... Αυτό είναι το μπάσκετ! Έρωτας με την πρώτη... μπαλιά!"

Newsletter

Εγγραφείτε στο Newsletter του Basketnet.gr.

Back to Top