Αρχική  >  Ελλάδα  >  Stoiximan.gr Basket League  > Παναθηναϊκός

24ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νεανίδων

Football
163
Αρχίζει την Τετάρτη στο Ρέθυμνο η τελική φάση του 24ου Πανελληνίου Πρωταθλήματος Νεανίδων που διοργανώνεται από την ΕΟΚ

Αρχίζει την Τετάρτη στο Ρέθυμνο η τελική φάση του 24ου Πανελληνίου Πρωταθλήματος Νεανίδων  που διοργανώνεται από την ΕΟΚ με την πολύτιμη στήριξη του Δημοτικού Αθλητικού Οργανισμού Ρεθύμνου, της Νομαρχίας Ρεθύμνης και της ΕΚΑΣΚ. 

ΤΑ ΡΟΣΤΕΡ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ

ΜΕΝΤ

4. ΜΗΛΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 1991 1.77 4          
5. ΠΑΡΙΜΠΕΛΛΙ ΛΑΟΥΡΑ 1991 1.77 4-5         
6. ΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ 1996 1.76 2-3         
7. ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΚΛΕΛΙΑ 1992 1.82 1-2-3       
8. ΜΠΑΜΠΙΚΕΡ ΝΟΡΑ 1992 1.75 2-3        
9. ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΛΛΗ 1993 1.78 1-2        
10. ΒΑΤΣΙΤΣΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 1991 1.76 2-3         
11. ΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1991 1.70 1           
12. ΜΕΛΛΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1991 1.78 4-5        
13. ΡΑΛΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1992 1.69 1-2        
16. ΣΙΠΗΤΑΝΟΥ ΑΝΝΑ 1993 1.72 3-4        
18. ΚΟΝΔΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1995 1.67 2-3        
Προπονητής: ΑΤΑΚΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΕΝΩΣΗ  ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ   

4. ΠΕΤΣΙΑΝΗ ΖΩΗ 1992 1.76 2-3
5. ΛΟΥΠΕΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1995 1.76 1-2
6. ΖΕΚΙΟ ΑΝΤΕΛΑΙΝΤΑ 1993 1.65 1-2
7. ΠΑΜΟΥΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1993 1.72 3-4 
9. ΛΑΛΛΑ ΑΝΤΩΝΙΑ 1993 1.82 4-5
10. ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΜΑΡΘΑ 1993 1.84 4-5
11. ΧΑΤΖΗΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΙΡΗ 1995 1.66 1-2
12. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1992 1.87 5
13. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 1991 1.68 1-2
14. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1991 1.79 4-5
15. ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΜΥΡΤΩ 1994 1.78 2-3
Προπονητής: ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  

ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

4. ΣΑΡΤΖΕΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1993 1.70 1-2              
5. ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1993 1.78 2-3              
6. ΔΑΜΟ ΕΙΡΗΝΗ 1992 1.71 1-2              
7. ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1994 1.65 1-2              
8. ΔΑΜΑΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 1992 1.68 2-3              
9. ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΕΥΗΛΙΑ 1993 1.82 4-5              
10. ΛΕΝΤΖΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 1994 1.78 3-4               
11. ΘΕΟΔΩΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1991 1.82 3-4                
12. ΝΥΚΤΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 1993 1.65 2-3                
13. ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ ΞΕΝΙΑ 1993 1.77 3-4                
14. ΒΕΛΙΤΣΚΟΒΙΤΣ ΝΑΤΑΛΙΑ 1996 1.67 1-2                 
15. ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1992 1.85 4-5                 
Προπονητής: ΠΛΕΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΜΙΛΛΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

4. ΜΑΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1991 1.63 3-4
6. ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1998 1.70 1
7. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1992 1.75 1-2
8. ΜΥΤΖΗΘΡΑ ΜΑΤΙΝΑ 1991 1.65 1-2
9. ΜΑΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1991 1.70 2-3
10. ΚΑΛΟΜΙΤΣΙΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1995 1.75 3-4
12. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1992 1.70 2-3
13. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1994 1.90 5
14. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ 1992 1.78 4-5
15. ΚΟΥΡΟΓΙΩΡΓΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1993 1.72 2-3
Προπονητής: ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

4. ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1993 1.65 1
5. ΝΑΥΡΟΖΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1995 1.75 2
6. ΚΟΝΤΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1991 1.68 1
7. ΚΟΛΛΙΑ ΣΟΦΙΑ 1992 1.65 1
8. ΛΥΡΙΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1993 1.75 3
9. ΚΑΛΑΜΠΑΚΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ 1993 1.78 2
10. ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1992 1.78 4
11. ΤΟΣΙ ΙΟΥΣΤΙΝΑ 1991 1.70 2
12. ΧΡΙΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1993 1.70 2
13. ΚΑΡΛΑΥΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1991 1.85 5
14. ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑ 1993 1.87 4
15. ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1991 1.85 5
- ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ 1993 1.84 5
- ΑΝΤΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1993 1.72 3
Προπονητής: ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

4. ΖΕΒΑΧΙΡΓΙΑΝ ΕΛΙΖΑ 1993 1.70 2
5. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΥ 1993 1.72 2
6. ΠΡΑΜΑΓΚΙΟΥΛΗ ΕΡΗ 1991 1.72 1
8. ΛΟΥΚΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1992 1.85 3-4
9. ΟΓΚΟΥΝΟΡΙΝ ΤΖΕΣΙΚΑ 1992 1.88 4-5
10. ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΛΗΔΑ 1993 1.74 1
11. ΧΑΤΖΗΓΙΑΚΟΥΜΗ ΑΝΘΗ 1993 1.87 3-4
12. ΚΟΛΛΙΑ ΜΕΛΙΝΑ 1995 1.89 5
14. ΜΟΧΡΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 1994 1.78 4-5
15. ΝΙΑΡΧΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1993 1.91 5
16. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1995 1.83 3-4
18. ΓΚΡΙΤΖΑ ΕΦΗ 1991 1.78 1
Προπονητής: ΛΑΓΟΠΟΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ

Τετάρτη 7 Απριλίου 2010
17.00 ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 ΤΡΙΠΟΛΗΣ
18.45 ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Τελετή έναρξης
20.30 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΜΕΝΤ

Πέμπτη 8 Απριλίου 2010 
17.00 ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
18.45 ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
20.30 ΜΕΝΤ – ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

Παρασκευή 9 Απριλίου 2010
17.00 ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 ΤΡΙΠΟΛΗΣ
18.45 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
20.30 ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΜΕΝΤ

Σάββατο 10 Απριλίου 2010
10.00 ΓΕ ΑΜΙΛΛΑΣ 2000 ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΜΕΝΤ
11.45 ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
13.30 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Κυριακή 11 Απριλίου 2010
10.00 ΜΕΝΤ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
11.45 ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 ΤΡΙΠΟΛΗΣ
13.30 ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Απονομές
 

διαβάστε επίσης

comments powered by Disqus

"Στο www.basketnet.gr είμαστε απλά... ερωτευμένοι με το μπάσκετ. Αγαπάμε την πορτοκαλί μπάλα. Λατρεύουμε τον ήχο της όταν σκάει στο παρκέ... Αυτό είναι το μπάσκετ! Έρωτας με την πρώτη... μπαλιά!"

Newsletter

Εγγραφείτε στο Newsletter του Basketnet.gr.

Back to Top