Αρχική  > EOK

Τα αποτελέσματα στο Κύπελλο γυναικών

Football
559
Είχαμε αναλυτικά

 ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α' Φάση - 1ος Όμιλος

1η Αγωνιστική - Κυριακή 18/09/2016

01. ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ. ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ  59-36
02. ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  30-68
03. ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘ.  58-49
04. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  54-62
05. ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  48-55
06. ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 81-50

2η Αγωνιστική - Κυριακή 25/09/2016

13.ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
14.ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 

3η Αγωνιστική - Κυριακή 02/10/2016

17.ΝΙΚΗΤΗΣ Α13 – ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
18.ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΝΙΚΗΤΗΣ Α14

A' Φάση - 2ος Όμιλος

1η Αγωνιστική - Κυριακή 18/09/2016
07.ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ  18-55
08.ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ  68-28
09.ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ  56-72
10.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ.  20-0 ά.α.
11.ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗΣ  69-44
12.ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ  50-45

2η Αγωνιστική - Κυριακή 25/09/2016

15.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
16.ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

3η Αγωνιστική - Κυριακή 02/10/2016

19.AE ΠΥΛΑΙΑΣ - ΝΙΚΗΤΗΣ Α16
20.ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α15

 

ΝΟΤΟΣ

ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 48-55

Διαιτητές : Γρίβα , Αντωνιάδης

Δεκάλεπτα : 18-19, 30-29, 36-40, 48-55

ΣΠΟΡΤΙΓΚ (Νανάκος , Δήμου): Σερέπα , Δανούση 2, Μπρέλλου 2, Βαφειάδη 15(1) , Λέρη, Μουζάκη 5, Κριμιτζά , Ιωαννίδου 15(3), Σιδέρη , Δανδουλάκη M. 9

ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Ρουμπελάκης, Παναγιωτόπουλος) : Γιγουρτάκη 2, Στεφάτου 5(1) , Στεφάνου 7, Ευμορφοπούλου 7 , Παναγιωτοπούλου , Ρουμπελάκη 11(1) , Ζαχαράκη 3(1) , Ζότοβα  8(2) , Λίτσι 12, Τσαφαρά

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 30-68

Διαιτητές Κουτσοδήμος , Μαυρατζάς

Δεκάλεπτα : 02-11, 13-26, 16-48, 30-68

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (Πολυζωγόπουλος) : Ντρέβου 1, Μπέκα 4, Αρβανίτη , Μπαρουξή 14, Αλεξοπούλου , Νασιοπούλου , Κοσκινά 6, Κωτσιοπούλου , Τζάνη 5

ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ (Λειβάδης , Καραπακλάς) :Καρακασίδου 8 , Βράκα 13(1) , Χατζηλεοντή 6 , Αθανασίου 2, Γκριτζά 8 , Κεχαγιά 12(2) , Μωϋσιάδου2 , Σπυριδονίδου 2, Ακρίβου 2, Αλεξανδρίδου 8 , Πετράκη 5

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ –ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 54-62(20-34) 

Διαιτητές : Αντωνίου Τσολάκος

Δεκάλεπτα : 12-21, 20-34, 38-49, 54-62

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ (Στανέλλος, Φέξης): Παππά 4(1), Γεωργούση 17(2), Θεοδώρου 8, Κολοβού 8(1), Χριστοδούλου, Πριόνα 10(1), Λελεδάκη, Καββαδά, Λεντζάκη, Μπακαλέξη 2, Τζέμη 5, Δαμουλάκη.

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ. (Κάββουρας): Φάσουρα, Ναυροζίδου 9, Ντακόλια, Μαρίνη, Λουκάτου 13, Τζαμαρία 2, Ντάνου 4, Χιώτη 11, Χρονοπούλου 2, Τσέρου 12(3), Τσουμάνη 10, Στεφανίδου.

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. –ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 59-36(33-20) 

Διαιτητές : Γιακείμη , Αργυρούδης

Δεκάλεπτα : 20-15, 33-20, 44-24, 59-36

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. (Τσαραπατσάνης, Παπαναστασίου): Ξεπαπαδέα 12 (1) ,  Πασχοπούλου ,  Δεγαϊτα 6 ,  Καλάγια 1, Ζαχαράκη Μ. 10 ,  Μούλτση 4 ,  Σπαθάρη 5 ,  Χελιώτη 12 ,  Κούτρα ,  Προέδρου ,  Καρανάσιου 9 ,  Κρίτσαλου .

ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ζαχαρίας): :  Καρακλή ,  Σταθάκη 1 ,  Κοκκίνη  4 , Καλάγια 1,  Χασαπίδου 3 , Νεαρχάκου 13 (1),  Κοντοδιού 3 (1),  Ιντσαμπούν 2 ,  Χατζηγεωργίου 7 , Θεοφίλου , Βόπη 9 ,Παπακωνσταντίνου 2 

 

ΒΟΡΡΑΣ

ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ –ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ 18-55

Δεκάλεπτα: 2-6, 9-18, 15-36, 18-55

Διαιτητές: Μπακάλης-Παναγιωτίδης

ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ(Δώδος): Ανδρεάδη, Τόγα 14(1), Μπακιρτζίδου 2, Τσιαμπάζη, Λαδοπούλου Κ. 2, Λαδοπούλου Ζ., Στεφανίδου.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (Γκογκάκης): Σταμπή 6, Ιγγλέζου 6, Παπαρέντη 4, Τσίτσου, Παλλάνη 3(1), Καλαντίδου, Ακσεχέρογλου 13, Σολωμού 9, Φλώρου 6, Καϊμακτσή 8. 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ –ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ 69-44

Δεκάλεπτα: 17-14, 35-27, 52-31, 69-44

Διαιτητές: Παπαθωμά-Λελούδας

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ (Μπορίνος): Κυριατζίδου 15(2), Σαρακατσάνη 3(1), Παγκαλίδου 8(1), Αγαγιώτη 4, Σουλτάνη 14, Χούτα 2, Ντελή, Δημητριάδου 6, Ζήτη 2, Αγκάνη 5, Διαμαντοπούλου 4, Κοτσιάφτη 6.

ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ (Καρά Αχμέτ): Μεχμέτ-Ουστά 3(1), Καραλίδου Σ. 9(1), Κουτρουβέλη 3(1), Παπαδοπούλου 4, Παπαχρυσοβέργη, Καραλή 5, Σαρβάνη 2, Μαμαλίγκατζη 14(2), Καραλίδου Β. 3(1), Παπαϊωάννου 1. 

ΗΡΑΚΛΗΣ –ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 68-28

Δεκάλεπτα: 20-11, 33-16, 55-22, 68-28

Διαιτητές: Σαρακενίδης-Χατζημπαλίδης

ΗΡΑΚΛΗΣ (Συρόπουλος): Ελευθεριάδου 4, Κωτούλα 17, Γιαννούδη 1, Τσακίρη, Τσαμπούρη 12(3), Μαργαρίτη 6, Κομνηνού 9, Γεροστεργίου 8, Λαγκαδιώτου, Λογδανίδου 5, Καρακούλα 6.

ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ (Καρατσομπάνης): Στάικου 1, Καριώτη Μ. 5, Καριώτη Κ., Τερλίδου, Βαρσάμη 2, Αρσένογλου, Φούντα, Γαϊτάνη Ε. 11, Γιαντσιώρη 7, Αλεξοπούλου, Κυριακίδου 2, Αθανασιάδου.

ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ –ΑΝΑΓ. Ν. ΡΥΣΙΟΥ 50-45

 Δεκάλεπτα: 12-13, 25-27, 40-39, 50-45

Διαιτητές: Μελανίδης-Χατζηχαρίσης

ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ (Λόφτι): Ντριστέλα 2, Ράπτη, Σουλιώτη 10, Κυριτσάκα 9, Λιάσκου, Σκαρλή 2, Μαγδαλιανίδου 1, Κουτσουνούρη 21(3), Καλλίδη 5(1), Κυλεργιώτη.  

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ(Μύρβαλη): Μαραγκού 2, Καλομιτσίνη 7(1), Ταυροπούλου, Μούρτου 5, Ψαρρά 18(3), Παπαδάκη 13(1), Σαλαμάνη, Βασλαματζή.


διαβάστε επίσης

comments powered by Disqus

"Στο www.basketnet.gr είμαστε απλά... ερωτευμένοι με το μπάσκετ. Αγαπάμε την πορτοκαλί μπάλα. Λατρεύουμε τον ήχο της όταν σκάει στο παρκέ... Αυτό είναι το μπάσκετ! Έρωτας με την πρώτη... μπαλιά!"

Newsletter

Εγγραφείτε στο Newsletter του Basketnet.gr.

Back to Top