Αρχική  > EOK

Τα αποτελέσματα στο Κύπελλο

Football
985
Είχαμε αναλυτικά

 Α' Φάση - Σάββατο 17/09/2016

01. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ  63-85
02. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ  71-82
03. ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ - ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928  67-61
04. ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ  70-76
05. ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ  44-84
06. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ  64-68
07. ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ  53-62
08. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ  96-42

Β' Φάση / 1η Αγωνιστική - Τετάρτη 21/09/2016

09. ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
10. ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΡΕΘΥΜΝΟ ΚΑΕ
11. ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΚΑΕ
12. ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ
13. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΛΑΥΡΙΟ ΓΣ
14. ΤΡΙΚΑΛΑ BC ΚΑΕ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
15. ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
16. ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ ΚΑΕ

Β' Φάση / 2η Αγωνιστική - Σάββατο 24/09/2016

17. ΝΙΚΗΤΗΣ Α12 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α10
18. ΝΙΚΗΤΗΣ Α14 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α13
19. ΝΙΚΗΤΗΣ Α15 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α9
20. ΝΙΚΗΤΗΣ Α16 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α11

Β' Φάση / 3η Αγωνιστική - Σάββατο 01/10/2016

21. ΝΙΚΗΤΗΣ Α20 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α18
22. ΝΙΚΗΤΗΣ Α17 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α19

Γ'Φάση (Προημιτελικοί Αγώνες) / Τετάρτη 05/10/2015

23. ΑΕΚ ΚΑΕ - ΝΙΚΗΤΗΣ Α21
24. ΑΡΗΣ ΚΑΕ - ΝΙΚΗΤΗΣ Α22
25. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ - ΠΑΟΚ ΚΑΕ
26. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΚΑΕ - ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ ΚΑΕ

Δ' Φάση - Ημιτελικοί Αγώνες - Κυριακή 15/01/2017

27.  -
28.  -

Ε' Φάση - Τελικός - Κυριακή 19/02/2017

29. Νικητής Α27 - Νικητής Α28

 

Α' Φάση  (Σάββατο 17/09/2016)

Ψυχικό – Πανιώνιος 63-85 

Διαιτητές: Μαγκλογιάννης-Τσώνος-Θεοδωρόπουλος (Άκελ)

Δεκάλεπτα: 14-16, 34-42, 50-66, 63-85. 

Ψυχικό (Ρεμεντέλας): Νίκου 10, Ντ. Αχής 11, Παπανικολάου 14, Σακελλαρίου 12, Μαγουλάς 3, Μπάμπα 12, Τσιώκος 4, Γιαννίκος, Χρυσός, Ρουμελιώτης. 

Πανιώνιος (Οικονόμου): Μπάρλος 6, Πελεκάνος 8, Σακελλαρίου 2, Μίχαλος 5, Δημητριάδης 7, Αλίχοτζιτς 18, Νοέας 5, Ματαλόν 13, Μπιλλής 12, Κάπρης 3, Καρύδας 3, Μελισσαράτος.

Αμύντας - Αρκαδικός 96-42

Διαιτητές: Παναγιώτου-Κατραχούρας-Μαλαμάς (Κορασίδης)

Δεκάλεπτα: 23-9, 49-19, 77-33, 96-42

Αμύντας (Ζαβός): Σκορδάς 14, Αγγελόπουλος 7, Βογιατζής 2, Διαμαντόπουλος 19, Ματζούρος 9, Βαρδιάνος 5, Μανσαράι 22, Ρούσος 2, Παπαδούλης, Μπάρμπας 3, Κουκουνιάς 5, Καμπούρης 8.

Αρκαδικός (Αλεξόπουλος): Τσέλος 2, Μιαούλης 3, Μάρκου 2, Μουτζουρούλιας, Πίνης 23, Τζάτζας 2, Πραχαλιάς, Σούντρης, Απέργης 10, Μουρούτσος.

Χολαργός - Αίολος Αστακού 53-62 

Διαιτητές: Σταματόπουλος-Τζαφλέρης-Ζαχαρής (Δούκας)

Δεκάλεπτα: 17-17, 31-33, 48-48, 53-62

Χολαργός (Παπαμάρκος): Αγγελόπουλος 5, Μαράντος, Μποχωρίδης 13, Αποστολίδης 9, Καλλινικίδης 4, Μοτσενίγος, Κουτρούλιας 8, Γκιζόγιαννης 6, Κιαπέκος, Τσιάκος 8.

Αίολος Αστακού (Κουταλιανός): Μπρόζος 8, Θεοδωράκος, Κουμπούρας 6, Παπαδιονυσίου 9, Κατσαρές 5, Κακλαμάνος 4, Κιτσούλης 6, Χαρισμίδης 16, Γκιζόγιαννης 7.

Φάρος Κερατσινίου-Ηρακλής 70-76

Δεκάλεπτα: 11-12, 23-33, 43-54, 70-76.

Φάρος Κερατσινίου (Τζήμας): Σκορδίλης, Κουντουράς 3, Καράμπουλας 14, Μπατής, Πετροδημόπουλος 10, Λιακόπουλος 13, Κακαρούδης 2, Δημάκος 19, Κατούφας 9.

Ηρακλής(Αλεξανδρής): Γιαννακίδης 6, Τότσιος 9, Χρυσόπουλος, Γκαγκαλούδης 23, Δέσπος 7, Αγγελακόπουλος 10, Ρουτκάουσκας 14, Χείλαρης 1, Καλαϊτζίδης 6.

Εθνικός - Δούκας 71-82 
Δεκάλεπτα: 14-23, 33-45, 55-65, 71-82
Εθνικός (Βλάχος): Ντουζίδης, Μάρτζος 23, Αντωνάκης 8, Κόκκαλης 20, Παπαφλωράτος 9, Μαχαίρας 3, Χάλαρης 8. 
Δούκας (Συμεωνίδης): Αγραβάνης, Καυκής 1, Μιλεντίγιεβιτς, Κουκάς 12, Καρράς 4, Ράπτης 5, Κυρίτσης 24, Κανονίδης 14, Κομποδιέτας 6, Μαστόρος 4, Ρογκαβόπουλος 2, Ρούμπιο 10.
ΑΕ Λάρισας - Καβάλα 64-68 
Δεκάλεπτα: 10-11, 39-27, 50-49, 64-68
ΑΕΛ (Παπαδόπουλος): Σταμπουλής 12, Παπαχρήστος 7, Σαριμπαλίδης 3, Τσιλούλης 5, Μαλτέσιος 12, Τσούτσος 6, Πολίτης 19, Δεληγεώργης.
Καβάλα (Μωσαΐδης): Μάζουρτζακ 16, Κελαΐδης 10, Γκέλιος 12, Μούκας 16, Μανάκας 2, Σκλήβας 10, Αναστασάκης, Σαββίδης, Κουμλελής.
Μαχητές Δόξας Πεύκων - ΓΣ Λάρισας 67-61 
Δεκάλεπτα: 23-24, 34-38, 52-55, 67-61
Μαχητές Δόξας Πεύκων (Χατζηκυριακίδης): Χατζηκυριακίδης 12, Νικολόπουλος 9, Γερομιχαλός 9, Καλαμπάκας 22, Βαρδής 2, Στόλης 4, Τάταρης 9.
ΓΣΛ (Σταυρόπουλος): Τόζιος 14, Τέλιος 3, Νίκολιτς 5, Τσούμας Γ., Μπέμπης 10, Τσουράκης 7, Σπανούλης 6, Γκιουλέκας 16.
Παγκράτι - Ηράκλειο 44-84 (ημίχρονο 27-44)
Διαιτητές: Διαμαντής-Κωνσταντινόπουλος-Δημόπουλος (Ελευθεριάδης)
Παγκράτι (Ορφανίδης): Πετράς 3, Πελέκης 3,Τσεντζελής 2, Κανελλόπουλος, Κοντόγιωργας 6, Χόρτσας 8, Λυμπερόπουλος 7, Λεκάκης 13, Ντάμπουατς 2, Μπέγιο.
Ηράκλειο (Ράλλης): Πάνου 12, Παπαδάκης 12, Τσερκιτζόγλου 3, Μαραγκάκης 7, Λόλας 19, Λιανός 5, Πετράκης 7, Πάλλης 12, Κυπριωτάκης 7.

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α' Φάση - 1ος Όμιλος

1η Αγωνιστική - Κυριακή 18/09/2016

01. ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ. ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ
02. ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
03. ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘ.  58-49
04. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
05. ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
06. ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 81-50

2η Αγωνιστική - Κυριακή 25/09/2016

13.ΝΙΚΗΤΗΣ Α2 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α4
14.ΝΙΚΗΤΗΣ Α1 – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 

3η Αγωνιστική - Κυριακή 02/10/2016

17.ΝΙΚΗΤΗΣ Α13 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α5
18.ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΝΙΚΗΤΗΣ Α14

A' Φάση - 2ος Όμιλος

1η Αγωνιστική - Κυριακή 18/09/2016
07.ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
08.ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
09.ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ  56-72
10.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ.
11.ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗΣ
12.ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ

2η Αγωνιστική - Κυριακή 25/09/2016

15.ΝΙΚΗΤΗΣ Α10 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α8
16.ΝΙΚΗΤΗΣ Α12 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α7

3η Αγωνιστική - Κυριακή 02/10/2016

19.AE ΠΥΛΑΙΑΣ - ΝΙΚΗΤΗΣ Α16
20.ΝΙΚΗΤΗΣ Α11 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α15

 

1ος Όμιλος

ΚΑΟ Μελισσίων-ΟΚΑ Αρκάδι Ρέθ. 58-49

Διαιτητές: Δολγύρας, Τσιμπούρης

Δεκάλεπτα: 14-16, 35-29, 51-38, 58-49

ΜΕΛΙΣΣΙΑ (Μάλαμα - Οικονόμου): Καραβέλη 6, Τζουγκράκη 6, Δούρου 10 (1), Κοιλιαρίδη 15 (3), Παπαδρόσου, Ζακυνθινού 6 (1), Χριστακοπούλου 3 (1), Νικολέτου, Καλημέρη 12.

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ (Πλευράκης): Κουλούρη Μ. 3, Ρήτα, Μούκα 12 (1), Κουλούρη Στ. 18 (4), Μιχελιδάκη 1, Καζά 6, Παναγιωτάκη, Μαρκοπούλου, Παναρετάκη 9 (3).

Αγ. Παρασκευή-Πήγασος Κρεμ. 81-50

Διαιτητές: Καρλάνος, Γεράνιος

Δεκάλεπτα: 24-7, 48-26, 63-38, 81-50

ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (Αναγνωστόπουλος): Μακρυνίκα 11, Γκάνια 5(1), Καμμένου 14(2), Κοντογιάννη 7(1), Κλείτσα 4, Ψωμά, Πολιτοπούλου 10(2), Τριχά 2, Πετυχάκη 8, Αμίτσι 2, Κούκη 13, Καράμπελα 5. 

ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (Κωνσταντινίδης): Ορφανού, Καραμπατζάκη 19(2), Βελούδου 7, Σιγάλα 6, Σουλούνη 1, Μπούζα 4, Χαλικιά 7, Κούβελη 6(2), Παυλίδη.

2ος Όμιλος

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΥΛΑΙΑ 56-72

Δεκάλεπτα: 10-19, 28-39, 38-52, 56-72

Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ.-Αγραφιώτης Γ.

ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (Μπαξεβάνος): Μυγδαλιά 5, Σαμαρά 6(2), Αντωνιάδου, Πολύχρου 4(1), Χατζηαράπη 10(1), Τσαμπάκου 3, Κωστανάκη 12(2), Κανέλογλου 1, Τσαντάκη 11(1), Αλ-Μπακρί, Πεχλιβανίδου 4.

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ (Λίτσου-Γιάνναρος): Πετρίδου 11(2), Γρηγοριάδου 2, Κοκκίνου 12, Βατσιτσίδου 11(1), Ζιβώνη 2, Καρατζά 10, Γαλιτσιάνου 15(2), Τζήμου 9, Πλουμπή. 


 

 


διαβάστε επίσης

comments powered by Disqus

"Στο www.basketnet.gr είμαστε απλά... ερωτευμένοι με το μπάσκετ. Αγαπάμε την πορτοκαλί μπάλα. Λατρεύουμε τον ήχο της όταν σκάει στο παρκέ... Αυτό είναι το μπάσκετ! Έρωτας με την πρώτη... μπαλιά!"

Newsletter

Εγγραφείτε στο Newsletter του Basketnet.gr.

Back to Top